Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар реабілітолог Одеса (Лікар реабілітолог Одеса)
Лікар реабілітолог Одеса
Ка20 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар реабілітолог Одеса


У чоловіка був перелом правої ноги. Лікар порекомендував звернутися до реабілітолога для відновлення рухливості. Можете порадити грамотного реабілітолога в Одесі?
 
МарьяNа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Мучилася болями в спині. Після уколів і крапельниці болі в спині вщухали на тиждень. За порадою знайомих вирішила звернутися до Владислава Забранського. Після курсу сеансів дізналася, що таке жити без болю. Намагаюся виконувати його рекомендації щодо підтримання здоров'я.  Усім своїм знайомим рекомендую цього лікаря.
 
1Jonny Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривалий час мучили болі в шиї та голові, довго шукала свого лікаря і знайшла в особі Владислава Володимировича. Чудо-лікар, фахівець своєї справи, душевна людина. Болю немає, якість життя на всі 100%, радію кожному дню!  Однозначно рекомендую!
 
PchelkaMaya Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський - високий професіонал!  За 10 днів лікування у нього, у мене спостерігається великий прогрес. Стала легше рухатися, роблю всі вправи, що він рекомендував. Зараз без особливих зусиль проходжу 8 км. Вільно і без задишки. Колосальний приплив енергії та чудовий настрій!
 
Zezik7 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Владислава Володимировича з постійними больовими відчуттями в шиї та онімінням рук, важко було підняти руки вище за голову, відчувався біль в обох руках і ділянці ліктьового суглоба. Обійшов багатьох лікарів Гончаренка Ю.Ю., Ігнатьєва Р.Г., Борисюка Б.Б., але тільки Владислав Володимирович зміг мені допомогти. Рекомендую!
 
Mrakov Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар і фахівець! Перестала боліти спина, допомогли слушні поради. За потреби рекомендую звертатися саме до лікаря Забранського, тривалий позитивний результат буде точно!
 
Senya Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Скрутило спину і близько року ходив до Царенка Б.А., у підсумку результату нуль. Друзі порадили звернутися до Забранського В.В.. На прийом пішов із певним побоюванням. Але, як виявилося, даремно хвилювався: лікар що треба і руки в нього золоті. Поставив мене на ноги, тепер ходжу без болю. Рекомендую!
 
Ocean658 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Владислав Забранський?
 
МарьяNа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський приймає у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49.
 
Voronin09 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна до нього записатися?
 
1Jonny Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Kiwi3 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний, уважний професіонал і просто цікава людина. Усі рекомендації строго по справі, нічого зайвого. Завжди готовий відповісти на питання, що виникають. І тільки завдяки Владиславу Володимировичу тепер усе гаразд.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар реабілітолог Одеса (Лікар реабілітолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: