Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Порекомендуйте остеопата для дорослого в Одесі (Порекомендуйте остеопата для дорослого в Одесі)
Порекомендуйте остеопата для дорослого в Одесі
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте остеопата для дорослого в Одесі


Порекомендуйте хорошого остеопата, який може допомогти одужати, а не погіршити ситуацію. Не терпиться дізнатися про тих фахівців, у яких ви лікувалися або знаєте за порадами колег і друзів.
 
Гноєва Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені однак цікаво дізнатися про такого майстра, а то я давно в пошуку. Якщо ви стикалися з таким лікарем, висловіть свою пораду, до кого правильніше попрямувати, щоб домогтися позитивного ефекту.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої родичі в безрезультатному пошуку розумного остеопата. Якщо хтось зустрічав такого фахівця, дайте рекомендації, до кого краще йти.
 
Машуня Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені надав допомогу чудовий лікар Забранський, знавець своєї справи.  Останнім часом звертаюся до нього з різними захворюваннями з різних підстав. А основне, що його курс сеансів завжди допомагає.
 
Кармелітта Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно доктор Забранський хороший лікар, якщо опинитеся в його чарівних руках, будьте впевнені, він точно надасть допомогу.
 
Еллі Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Цей лікар, справді, любить свою роботу і розвивається у своїй справі. Особливо порадувало, що лікування проходило без медикаментів. Побільше б таких лікарів. Тепер рекомендую цього лікаря всім!
 
ОлесяО Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала Владислава Забранського, завдяки відгукам родичів і не пошкодувала!  І вже з упевненістю можу його рекомендувати, він обов'язково допоможе.
 
Люція Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу звернутися до Владислава Забранського, буду рада, якщо залишите його дані.
 
Яда Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами даними - Забранський Владислав Володимирович веде прийом за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Агата Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був жахливий блок у грудному відділі, який завдавав не просто фізичного болю, а не давав зробити вдих! Від цього постійно паморочилося в голові й був стан "як у тумані". Уявіть, що ви хочете глибоко вдихнути або намагаєтеся позіхнути, а не можете, бо ваша грудна клітка просто не розкривається! Не допомагав ні фітнес, ні голковколювання, ні мелоксикам. Владислав Володимирович на першому курсі "розворушив" мою грудну клітку, що дало мені можливість, нарешті, нормально дихати!
 
Румія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович подивився всі мої знімки і виписки, подивився мене, сказав, що ситуацію можна виправити. Він призначив курс лікування. Зараз мені значно краще, золоті руки!
 
Володимира Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Чисту правду написали, що Забранський Владислав Володимирович найграмотніший професіонал у місті, знаю на індивідуальному досвіді.
 
Барбара789 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за добрі пропозиції.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Порекомендуйте остеопата для дорослого в Одесі (Порекомендуйте остеопата для дорослого в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: