Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Суворовський район (Гінеколог Одеса Суворовський район)
Гінеколог Одеса Суворовський район
Іві Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса Суворовський район


Порадьте грамотного, перевіреного грамотного гінеколога на селищі Котовського.
Потрібна консультація з приводу менопаузи.
 
Мекаела Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Лихачової Лариси Євгенівни, обізнана гінекологиня, щоправда приймає в Центрі міста
 
Клої Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж відвідувала Ларису Євгенівну за рекомендацією подруги. Нарешті, я знайшла гінеколога, який по-справжньому ретельно робить огляд, відповідає розгорнуто на всі запитання, з яким комфортно. Однозначно рекомендую!
 
люсія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти "свого" гінеколога - це неймовірна удача. Жінки мене зрозуміють.   Ольга Опанасівна Міщенко для мене - саме такий лікар. Зі мною ще жоден лікар не поводився настільки дбайливо саме в плані огляду і маніпуляцій, все максимально делікатно. Лікарка дуже компетентна, все дохідливо і без поспіху пояснює, всі проблеми, які були, ми вирішили.
 
юджі Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Лариси Євгенівни. Довго шукала лікаря, була у Швець, Журавльової, Кожухар - це все не те! І нарешті знайшла! Дуже була вражена професіоналізмом і ставленням Лариси Євгенівни до пацієнтів! Лікарка дуже грамотна, уважна, чудовий фахівець!  Усім рекомендую!
 
Мідея Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - прекрасний фахівець! Ходжу тільки до неї! Завдяки їй, лікування дало ефект і найголовніше - результат. Дуже делікатний, грамотний фахівець. До інших навіть думки йти немає. А комфорт у клініці та підхід до кожного фахівця - справді вражають. Олена Валентинівна - дійсно великий професіонал. Дякую їй.
 
Лама Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка просто супер, консультувалася до неї зі Швець з Віртуса, Журавльовою з Медіна, але Лариса Євгенівна настільки детально мою проблему розклала по поличках, що тепер зрозуміло, звідки у хвороби ноги ростуть!
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Стала спостерігатися в Ольги Опанасівни. З будь-якою проблемою чи питанням одразу до неї. Приходжу і розумію, що немає нерозв'язних проблем.
 
Мурка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як потрапити до Лариси Євгенівни?
 
Мекаела Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось її контактний номер телефону - 0634975942.
 
Інса Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу зв'язатися з Ольгою Опанасівною або записатися на прийом?
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Номер телефону клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
MKulikova Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна завжди привітна, професійна, делікатна. Чудовий підхід як при огляді, так і при призначенні лікування. Враховує всі нюанси ситуації. Рекомендації завжди актуальні. Лікар від Бога і за покликанням!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Суворовський район (Гінеколог Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: