Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса відгуки (Невропатолог Одеса відгуки)
Невропатолог Одеса відгуки
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса відгуки


Здраствуйте, хотіла б знайти адекватного адекватного невропатолога, у мене шийний, поперековий остеохондроз, руки німіють ночами і спина болить. Ходила до багатьох у місті, полегшення тимчасове. Може знаєте хорошого лікаря, який може допомогти.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті неможливо знайти правильного лікаря. У разі, якщо на сайті порекомендують точно звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Каракаш Наталія Олегівна, до якого я звернувся, виявився абсолютно некваліфікованим фахівцем. Вона не тільки не проявила інтерес до моїх проблем, а й припустилася грубих помилок у діагностиці. Я настійно не рекомендую її відвідувати і раджу звернутися до кращих фахівців у цій галузі.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібен кваліфікований невролог, я б рекомендував звернутися до Тетяни Євгенівни Калюжної. Вона спеціалізується на різних неврологічних розладах і має репутацію лікаря, який пропонує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Вона ретельно вивчатиме вашу історію захворювання та розробить оптимальний план лікування.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Калюжна - лікар, який впорається з будь-якою хворобою! Звернулася з болями в ділянці обличчя, що віддавали в щелепу, Я залишилася повністю задоволена консультацією та ефектом від лікування. Думаю, що вона досить професійна. Дуже сподобалося все: ставлення лікаря і ретельність обстеження та супровід пацієнта під час терапії до одужання. Я дуже рада, що звернулася до цієї лікарки і зараз усім її рекомендую!
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Патрашку Катерини, вона ас своєї справи! Пробувала боротися сама, відвідувала інших лікарів, але через деякий час хвороба поверталася. Дуже сподобалося ставлення лікаря до мене, як до пацієнта. Професійно, чітко, все по справі, без зайвих фраз і витрат. Вилікувала мене від головного болю, проблем із хребтом та інших проблем, із чим неодноразово зверталися. Рекомендую!
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Патрашку, допомогла мені. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ставлення до пацієнта, уважність і вміння пояснити складні речі простою мовою! Вилікувала мене від головних болів, проблем з хребтом та інших проблем, з чим неодноразово зверталися. Рекомендую!
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте пораду, як записатися до цих лікарів?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Калюжна Т.Є. приймає в клініці Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування некваліфікованого невролога Швальова Сергія Михайловича виявилося повним марнуванням часу та енергії. Він не тільки не зміг правильно діагностувати мою проблему, а й запропонував невідповідні методи лікування. Я настійно рекомендую уникати його і звернутися до більш досвідчених і кваліфікованих фахівців.
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації до найкращих фахівців у нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса відгуки (Невропатолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: