Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий масажист Одеса (Найкращий масажист Одеса)
Найкращий масажист Одеса
АллаТ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий масажист Одеса


Давно не ходила на масаж, спина і всі м'язи просто гудуть. Раніше ходила до одного масажиста, але він уже поїхав і практикує в іншій країні. Зараз потрібен найкращий масажист в Одесі. Кого порекомендуєте? Хочеться щоб був і якісний масаж, і мануальна терапія. За рекламою йти не хочу, якось за рекламою потрапила на зовсім криворукого фахівця, тому прошу залишати відгуки про фахівців, у яких Ви були.
 
Іришка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Універсальних масажистів + мануальних терапевтів майже немає. Найчастіше у них масаж хвилин 5 і 5-10 хвилин мануальна терапія. Я сама шукаю такого фахівця.
 
Olegaaa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Колись давно Коробейніков Юрій робив і масаж, і мануальну терапію, але зараз він зовсім зледащів і в нього тільки 10 хвилин мануальної терапії без масажу. Бондарєв теж робив масаж і мануальну терапію, а тепер через раз роблять його студенти. Якщо Вам пощастить потрапити, коли є студенти, Вас промасажують перед мануальною терапією, якщо студентів немає, то Бондарєв просто "похрустить".
Я місяці 3 тому відчув больові відчуття в спині, пішов до Коробейникова і потім до Бондарєва на кілька сеансів, результату нуль. Потім мені порекомендували на роботі фахівця, звуть Забранський Владислав, у нього пройшов курс лікування. Там і масаж, і мануальна терапія, результатом лікування задоволений, тож рекомендую його.
 
АллаТ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна докладніше про Забранського Владислава? Де приймає? Скільки триває масаж і мануальна терапія в нього? Скільки сеансів у курсі лікування? Скільки вартість лікування? І дайте, будь ласка, його контактні телефони.
 
Olegaaa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Звуть Забранський Владислав Володимирович, раніше працював у 10-ій лікарні, зараз приймає у себе вдома в районі Молдаванки, вулиця Богдана Хмельницького, номер здається 49. Приймає тільки за наявності знімків МРТ або КТ. Не ризикує здоров'ям пацієнтів, тому й бере тільки зі знімками. Масаж у нього триває 20-25 хвилин і мануальна терапія теж 20-25 хвилин. У масаж входить шия, спина і сідниці, мануальна терапія, крім стандартних "хрустів", ще й різні розтягування і витягування. Курс лікування у нього я проходив 10 сеансів, через день. Вартість одного сеансу була 200 гривень. Контактні телефони: 048-7010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792.
Написав начебто все.
 
АллаТ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію. Подивилася про нього відгуки в інтернеті, скрізь його дуже хвалять. Уже записалася до нього на прийом. Як пройду в Забранського Владислава курс лікування, напишу відгук.
 
AlisaLisa Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Почали звертатися до Забранського Владислава, коли він ще працював у лікарні. Дуже перспективний фахівець був уже тоді. У чоловіка ледь ноги не відмовили, потрапив він до нього в неврологічне відділення. Крім медикаментозного лікування було призначено ще й масажі. За 2 сеанси у Забранського чоловік став нормально ходити, ноги його вже не турбували. У результаті, ми за лікування вдячні не неврологу, а саме Владиславу. Після його масажів і мануальної терапії, відразу ж було видно результат. Я і чоловік йому дуже вдячні, раз на рік ходимо в нього на курс масажів і мануальної терапії, так би мовити для профілактики. Тож теж рекомендую звернутися до Владислава.
 
AlinaOdessa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Бондарєва, Унанова і Коробейникова. Масажу там немає. Кілька хрустів і вільні. Можливо колись у них і був масаж, але не зараз. Теж чула про Забранського Владислава, ось планую до нього потрапити.
 
АллаТ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Як і обіцяла, пишу відгук після того, як пройшла курс масажів і мануальної терапії у Забранського Владислава. Дійсно він робить і якісний масаж, і в нього цікава методика мануальної терапії. У багатьох фахівців 5-10 маніпуляцій і всяких скручувань, у Владислава ж близько 50 різних вправ. Після курсу лікування я почуваюся чудово. Спасибі за рекомендації тут про Забранського Владислава, він найкращий масажист в Одесі, з тих, у кого я коли-небудь була.

Усім, хто відгукнувся, спасибі.
Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий масажист Одеса (Найкращий масажист Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: