Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Лікар ендокринолог Одеса (Лікар ендокринолог Одеса)
Лікар ендокринолог Одеса
Анеля Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар ендокринолог Одеса


Робила сьогодні УЗД щитовидки, виявили вузол 15 * 9 мм. Хто знає розумного лікаря - ендокринолога в Одесі, порадьте.
 
Mila26 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Досить давно перебувала в пошуках лікаря ендокринолога. Знайшла не тільки лікаря в особі Марії Володимирівни Догонової, а й справжню причину своєї недуги. Рекомендую як компетентного лікаря!
 
Светослава Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар! Людина з великою літерою. Таких лікарів би побільше. Тільки позитивні емоції. Небайдужа до пацієнтів.
 
Іполіта Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Догонова Марія Володимирівна - чудовий фахівець. Наполегливо, послідовно, конкретно і скрупульозно аналізує кожен етап лікування, змушує своїх пацієнтів усвідомлено підходити до цього. Особисто я дуже вдячна Марії Володимирівні і рекомендую вам до неї звернутися.
 
Есфір Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Приголомшливий лікар! Справжній фахівець. Завжди грамотно підходить до лікування, ввічлива, уважна, за що величезне їй спасибі!
 
Елен Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна - чудовий відповідальний лікар, товариська, добра людина. Вона допомогла налагодити гормональний фон, і настала довгоочікувана вагітність, за що я їй дуже вдячна! Ефективність роботи 100%! Дійсно, лікар з великої літери!
 
Уся Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я і моя мама спостерігаємося у Марії Володимирівни - і обидві в захваті! Професіоналізм і компетентність на найвищому рівні. Грамотні та своєчасні рекомендації. Таких лікарів побільше б...
 
Dann265 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший ендокринолог, вона допомогла налагодити гормональний фон. Виявляється симптоми вже давно проявлялися, просто я не пов'язувала їх із проблемами здоров'я. А коли стала обстежуватися, тоді все і з'ясувалося. Марія Володимирівна зрозуміло пояснила, що і як у мене. Після курсу лікування результати покращилися, я й сама це відчуваю. Пощастило, що вчасно це все виявилося, доктор Догонова молодець, як фахівець компетентна.
 
Русаліна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго здоров'я всім! Підкажіть у якій клініці я можу знайти Марію Володимирівну і скільки ви давали за прийом?
 
Уся Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарку Догонову ви можете знайти на Французькому бульварі 60 у клініці Лікаріум, за первинний прийом я давала 600 грн.
 
Нільс Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, будь ласка, у цій клініці існує попередній запис і як записатися?
 
Есфір Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, існує - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Тейлор Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Результат лікування просто чудовий! Я почуваюся просто чудово, а за це спасибі лікарці Догоновій. Вона справжній професіонал своєї справи!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Лікар ендокринолог Одеса (Лікар ендокринолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: