Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Черемушки (Стоматолог Одеса Черемушки)
Стоматолог Одеса Черемушки
Mariko Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса Черемушки
 


Доброго всім дня! З якими конкретними стоматологічними проблемами ви зверталися до стоматологів в Одесі, і як вас обслужили? Чи є у вас позитивні відгуки і кого можете порекомендувати?
 
bbarbiee Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У пошуку хорошого стоматолога я побувала у багатьох, але все ще не знайшла гідного.
 
Poliiilpop Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я шукаю грамотного стоматолога, який зможе вирішити всі мої стоматологічні проблеми, але поки що такого фахівця не зустрів.
 
Хеонія Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило знайти видатного стоматолога, який не тільки розв'язав мої стоматологічні труднощі, а й підходив до цього процесу з високим професіоналізмом.
 
Мідея Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Будьте ласкаві, поділіться інформацією про зубного лікаря, який виявився таким ефективним у вашому випадку.
 
Олива Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Дизик безсумнівно заслуговує на повагу за свою відданість пацієнтам і високий професіоналізм у стоматології. Я щасливий, що знайшов такого чудового лікаря.
 
Береслава Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович виявив справжній професіоналізм, допоміг мені вибрати оптимальний план лікування. Усе було зроблено ретельно і з урахуванням моїх потреб.
 
Кіма Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої передні зуби в ділянці посмішки були в жахливому стані, і мені було соромно посміхатися. Завдяки Євгену Анатолійовичу я знову можу посміхатися без сорому! Він підібрав оптимальне рішення і відновив мою посмішку. Цей лікар заслуговує на найвищі рекомендації.
 
дила Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені був потрібен лікар із багатим досвідом, щоб розв'язати складні проблеми з моїми зубами, і Дизик Є.О. справді виправдав мої очікування. Він підійшов до лікування моїх зубів з великою уважністю і використовував найсучасніші технології.
 
Багіра Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Євгену Анатолійовичу за його професіоналізм і турботу про моє здоров'я. Тепер мої зуби у відмінному стані, і я можу насолоджуватися життям без болю і незручностей.
 
Зіда Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати, як можна зв'язатися з Євгеном Анатолійовичем?
 
Олива Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам необхідно зв'язатися з Дизиком Євгеном Анатолійовичем, ви можете позновити за номером телефону - 0677003055.
 
Раймондаа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки вашій пораді я знайшов найкращого стоматолога в місті. Дякую за це!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Черемушки (Стоматолог Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: