Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший акушер 5 пологовий будинок Одеси (Хороший акушер 5 пологовий будинок Одеси)
Хороший акушер 5 пологовий будинок Одеси
РозаліяВелика Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший акушер 5 пологовий будинок Одеси


Шановні форумчани, можете підказати хорошого акушера в пологовому будинку №5.
 
Антонія Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої пологи приймала Полюлях Оксана Анатоліївна. З вельми непростим кесаревим розтином лікар впоралася чудово і поклала косметичний шов, якого практично не видно! Безмірно їй вдячна! Якщо ви хочете, щоб вашу вагітність і пологи курирувала професіонал своєї справи, звертайтеся до Оксани Анатоліївни!
 
Клавдія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала свою першу дитину з цим лікарем. Вона мені дуже допомогла, проконтролювала весь важкий процес пологів, була поруч у найважливіші моменти і керувала, підказувала. Завдяки їй у мене жодного внутрішнього розриву немає, хоча в моїй ситуації таке цілком могло статися. Зовнішній розрив все ж був один, Оксана Анатоліївна сама наклала шви, зробила все швидко й акуратно.
 
Афрадита Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапила в золоті руки Полюлях Оксани Анатоліївни і стала щасливою мамою третього малюка. Операція кесарів розтин пройшла успішно, планово, відновлення було легким, а мені є з чим порівняти, раніше мене кесарила Кожухар А.В., чесно сказати до цього лікаря повертатися не хочеться.
 
Констанція Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна приймала мої другі пологи. Завжди підтримувала і була уважна, пологи пройшли відмінно. Це справжній професіонал своєї справи, рекомендую потрапити в її дбайливі руки!
 
Воронцова Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був плановий кесарів розтин за показаннями - тазове передлежання плода. Операція пройшла швидко, я була у свідомості, все чула, відчувала, але болю не було. Відновлення пройшло швидко, практично без знеболювальних, через 7 годин я вже ходила і тримала малюка.  Оксана Анатоліївна найкращий акушер-гінеколог із золотими руками!
 
ssofiaa Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка Полюлях приймала мої пологи. Також ходила кілька разів до неї на консультації перед пологами. Оцінюю роботу лікаря на відмінно! Лікар спокійна, впевнена у своїх діях, професіонал своєї справи, приємна у спілкуванні!  Наполегливо рекомендую вам, РозаліяВелика, у неї народжувати не пошкодуєте.
 
Аміна1986 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
5 років тому Полюлях робила кесарів мій родичці. Усе пройшло чудово, всі задоволені, шов акуратний. Лікаря рекомендую.
 
Poplavskaya Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, поділіться, будь ласка, телефончиком Оксани Анатоліївни?
 
Воронцова Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий номер лікаря Полюлях О.О. - 097-354-00-73.
 
Zolotareva Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Пологи у мене були другі і, порівнюючи з першими у доктора Нікуліна, це просто небо і земля. І саме ставлення до мене Оксани Полюлях і медперсоналу, і компетентна підтримка, і своєчасні вірні рішення гінеколога! Після народження моє малятко мені показали і приклали до грудей. У мене найкращі враження про другі пологи! Полюлях Оксана Анатоліївна - чудова у своєму професіоналізмі.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар-гінеколог, якого я тільки зустрічала! Народжувала в неї сина! Усе пройшло на найвищому рівні! Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший акушер 5 пологовий будинок Одеси (Хороший акушер 5 пологовий будинок Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: