Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Лікар кардіолог Одеса (Лікар кардіолог Одеса)
Лікар кардіолог Одеса
Богдана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар кардіолог Одеса


Страждаю на артеріальну гіпертензію. До якого лікаря порадите звернутися?
 
Myasnikovvva Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу написати про лікаря Павлова С.В. Я приїхала з Ізмаїла і мені була потрібна корекція лікування.  Прекрасний фахівець, дуже уважний, усе пояснив дуже зрозуміло. Ніяких зайвих аналізів і препаратів не призначав. За необхідності буду відвідувати тільки його і рекомендувати близьким.  Побільше б таких лікарів.
 
BratzzzDanelia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович прекрасний, грамотний лікар, фахівець вищої марки, спокійний і розважливий. Ніяких зайвих аналізів, ніяких зайвих ліків. Усе чітко і грамотно.
 
MKulikova Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний і грамотний фахівець, який уважно вислухав, вивчив історію хвороби, попередні обстеження. Не призначав непотрібних аналізів і обстежень. Все зрозуміло і дохідливо пояснив і призначив ефективне лікування!
 
Rabbitcute Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене атеросклероз. Лікар дуже хороший фахівець, уважний, чуйний. Завжди готовий прийти на допомогу. Його коригування ефективні, рекомендації корисні. Я задоволений, що спостерігаюся у Сергія Володимировича!
 
Znat25 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Сергія Володимировича, це єдиний лікар, який допоміг мені побороти тиск, на відміну від Соломко і Кундельської.  Завдяки Сергію Володимировичу пішов з гіпертонічного обліку, на якому перебував понад 20 років. Усе чітко, по ділу, жодних соплів, зрозумілі рекомендації.
 
Aurora66 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті ми знайшли дуже грамотного лікаря, що буває рідко. Після правильного призначення лікування, мама почала почуватися дуже добре, і, нарешті, був поставлений правильний і точний діагноз. Тепер ми тільки до Сергія Володимировича, будемо спілкуватися. Рекомендую всім!
 
Nickol77 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
На відміну від кардіологів Стах і Шевченка, дуже уважно вислухав мене, уважно оглянув, і все докладно розтлумачив про план з лікування. Залишилася задоволена і рекомендую!
 
Alinka44 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і спокійний лікар. Грамотно і зрозуміло пояснив що і як потрібно пройти. Добре підібрав ліки, результат був практично миттєвий. Дав рекомендації і залишив дуже гарне враження. Раджу, грамотний кардіолог і аритмолог.
 
ReNaTa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Сергія Володимировича?
 
BratzzzDanelia Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - клініка "Лікаріум".
 
klim7 Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Павлов дуже хороший фахівець. Прийом провів відмінно. Скасував мені призначені препарати лікарем Шевченком і призначив нові. Наступного ж дня я відчув поліпшення, зателефонував на ресепшен і попросив подякувати лікарю.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Лікар кардіолог Одеса (Лікар кардіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: