Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог Одеса Приморський район (Репродуктолог Одеса Приморський район)
Репродуктолог Одеса Приморський район
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Репродуктолог Одеса Приморський район


Здрастуйте! Цікавить таке питання, які репродуктологи в Одесі найграмотніші? Хочеться почути вашу точку зору про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в багатьох, але знайти мені не вдалося досвідченого лікаря. У разі, якщо ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися з перших рук, які медики по-справжньому найкваліфікованіші, а то я вже давно в пошуку і мої дослідження не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з вищеназваним учасником, лікувалася, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найпрофесійніші в такій сфері, і я хочу їх порадити, це репродуктологи-гінекологи найвищої кваліфікації Міщенко Ольга Опанасівна та Лихачова Лариса Євгенівна.
 
Юна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна, знаю доктора Міщенко. Можу відзначити за неї, як за професійного фахівця в цій сфері. Поставлений мені діагноз міг закінчиться операцією, але за допомогою доктора Міщенко вилікувала без особливих проблем. Я можу її рекомендувати.
 
МадленаМ Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Міщенко О.О. - це чудовий лікар! Я в ній упевнена! Мабуть, на сьогодні, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найважливіші причини рекомендувати Міщенко Ольгу Опанасівну - це знання, постійний потяг підвищувати вміння, отже, володіння сучасними знаннями, а також повне й вичерпне інформування пацієнта.
 
Бертіна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я можу судити, найкращий лікар Лариса Євгенівна Лихачова, вона зробила неможливе - подарувала мені радість материнства. Вдячна від щирого серця! Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який прагне і вміє реально допомогти.
 
Маргарита Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала відмінного гінеколога-репродуктолога. І ось знайшла! Порадили Лихачову Ларису - це найпрофесійніший лікар за весь час моїх пошуків. Вона єдина у своїй кваліфікації, змогла допомогти мені зачати і виносити дитину!
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні друзі, викликали інтерес ці фахівці, можете надати інформацію про цих фахівців?
 
Гавриїла Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам відомості - Лихачова Лариса Євгенівна працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, контактні телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Адельфіна Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - гінеколог Міщенко працює на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", контактні телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Етель Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді написали, що Міщенко і Лихачова найкращі лікарі в місті, знаю на особистому досвіді. У цій сфері, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Zafa Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог Одеса Приморський район (Репродуктолог Одеса Приморський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: