Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж Одеса ціни (Масаж Одеса ціни)
Масаж Одеса ціни
ЮліяЯ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж Одеса ціни


Хочу піти на масаж, мучать болі в хребті, полазила сайтами деяких масажних салонів, так там ціни від 800 до 1350 гривень за один сеанс. Як я знаю, рекомендується раз на рік проходити курс масажів 10 сеансів, але з огляду на їхню вартість це виходить від 8000 до 13500 гривень. Чи недорого?!

Я розумію, що у салонів масажу багато розтрат, оренда, персонал тощо, але тут виходить, що я одна, за 8000 гривень, маю заплатити їхню місячну оренду плюс ще на зарплату адміністратору залишиться... Мені такі ціни на масаж в Одесі взагалі не подобаються.

Може хтось порадить непоганого фахівця з масажу, у якого адекватні ціни? Я готова оплачувати вартість масажу до 600 гривень, більше вибачте нікуди.
 
Альона Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Юлія, 1) Масажний салон має щомісяця платити хабарі в СЕС і пожежникам.
2) Адміністратори, прибиральники, +вигода господаря
3) Зарплата самому масажисту
З цього всього і виходить ціна сеансу масажу.

Я сама працювала 2 роки адміністратором салону краси, в якому був масажний кабінет, тож знаю ці питання добре. Рекомендую Вам почитати відгуки на форумі, гадаю, знайдете хорошого і не дорогого масажиста, який приймає вдома.
 
ЮліяЯ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Так і роблю. Начебто вже знайшла непоганого масажиста. Ціна масажу для хорошого фахівця невелика, 600 гривень за сеанс. Його рекомендували дівчатка тут на форумі.
 
Galina Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Це Ви напевно говорите про масажиста Владислава, його телефони 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792?

Тема де рекомендували http://uaodessa.com/forum/36-2468-1? Я і ще кілька дівчаток з форуму про нього залишали хороші відгуки. Ви про нього?
 
ЮліяЯ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Так про нього. Почитала і тут на форумі, і в інтернеті про нього хороші відгуки. Ціна масажу сподобалася, рекомендацій його знайшла дуже багато. Ось збираюся до нього на масаж піти.
 
Galina Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ціна в нього за масаж дуже низька, але до нього важко потрапити. Дуже велика черга до нього. Як я знаю, на день близько 10-12 осіб, тож, можливо, у Вас не відразу до нього вийде потрапити! Це невеликий мінус, коли у фахівця хороші руки і ціна масажу, то до нього величезна черга!
 
ЮліяЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже до нього записалася на кінець тижня, раніше не може прийняти, каже що дуже завантажений. Але це й зрозуміло, з ціною 600 гривень за масаж і такими масовими рекомендаціями людей, у нього черга має бути великою.

Дякую всім за рекомендації та відгуки! Таку вартість масажу навіть не сподівалася знайти.
Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж Одеса ціни (Масаж Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: