Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший мануальний терапевт Одеса (Хороший мануальний терапевт Одеса)
Хороший мануальний терапевт Одеса
ОлексійОД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший мануальний терапевт Одеса


Потрібен хороший мануальний терапевт в Одесі. Кого можете порекомендувати, щоб вилікував, а не просто витратити гроші? Був уже в кількох, результату нуль. Тому цікавлять відгуки людей, а не реклама.
 
VikToor Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше були хороші Коробейніков і Бондарєв, зараз вони вже у віці і працюють відверто ніяк. Плюс стали працювати дуже травматично, багато скарг на них. Сам шукав собі хорошого фахівця, ледве знайшов. Зараз проходжу курс лікування у мануальника Забранського Владислава, після перших сеансів мені стало набагато легше, тож рекомендую.
 
ОлексійОД Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, будь ласка, детальніше про мануального терапевта Забранського! Де приймає? Скільки коштує сеанс? Контактні телефони?
 
VikToor Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Детально, працював у 10-ій лікарні, зараз приймає вдома, в районі Молдаванки, вулиця Богдана Хмельницького. Лікує курсом із 10-ти сеансів, сеанс складається з масажу - хвилин 20-25 і мануальної терапії теж хвилин 20-25. Раніше так вище згадані мною Коробейников і Бондарєв працювали, а зараз у них тільки мануалка з хрускотами без масажу. Вартість одного сеансу в Забранського Владислава Володимировича 200 гривень. Лікування відбувається через день. Мені його методика дуже подобається, дуже дієво, швидке полегшення відчув. Контактні телефони: 067-7844314, 063-4877825, 050-9935792, 048-7010704. Начебто все написав.
 
ОлексійОД Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую. Уже записався до Владислава Забранського. Як пройду в нього лікування, напишу відгук наскільки він хороший мануальний терапевт.
 
Алінааа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Була і в Унанова, і в Коробейникова, і в Бондарєва - результату їхнього лікування майже не було. Знайома теж порекомендувала звернутися до Забранського Владислава. Без знімків КТ або МРТ він не приймає, на відміну від цієї трійці. Логіка правильна, від чого інші лікують, якщо навіть немає діагнозу. Після першого-другого сеансів я, практично, позбулася всіх больових відчуттів. Відходила курс лікування і відчула себе новою людиною. Рекомендую звертатися до Владислава.
 
MashaN Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Чоловік нещодавно пройшов курс лікування у Владислава. На спину вже не скаржиться, спить спокійно, а раніше прокидався від болю кілька разів за ніч. Ось я теж хочу зробити знімки МРТ і до нього потрапити. Наші друзі теж у Забранського лікувалися і, як чоловік, задоволені.
 
ОлексійОД Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Як і обіцяв, пишу відгук після проходження курсу масажу і мануальної терапії у Забранського Владислава. Хоч і молодий, але дуже хороший мануальний терапевт. Працює дуже унікально: і масаж, і мануальна терапія, потім різні розтягування і розробка суглобів. Тут все разом, масаж, мануальна терапія, йога і реабілітація. Результатом я задоволений. Став легше рухатися, оскільки розробив усе, від хребта до гомілковостопних суглобів. Велике спасибі за рекомендацію.

Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший мануальний терапевт Одеса (Хороший мануальний терапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: