Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Пересип (Костоправ Одеса Пересип)
Костоправ Одеса Пересип
Філіп Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Одеса Пересип


Добрий день! Потрібен костоправ, саме костоправ, а не масажист, потрібно вправити диск .Хто-небудь може підказати такого в Одесі?
 
Fanyaa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сказати абсолютно точно, перевірено на собі - Забранський Владислав Володимирович - суперфахівець у цій галузі! Все розповість, покаже, вилікує і дасть рекомендації щодо подальшого підтримання здоров'я. Однозначно можу рекомендувати цього лікаря!
 
Гриня Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Приповз до нього з сильним болем у попереку, що віддавав болем у лівий литковий м'яз, не міг самостійно протягом місяця вдягнути шкарпетки та взуття. Буквально після другого сеансу відчув полегшення, а після того, коли курс закінчився, зник біль і з'явилася легкість у всьому тілі та радість, що можу бути самостійним.
 
Андріана78 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшов до нього з моторошним, ниючим і нескінченним болем. Наслідки загострення шийно-грудного остеохондрозу. Після кількох сеансів відчув полегшення. Кому потрібна професійна допомога костоправа, звертайтеся до Владислава Забранського, він завжди готовий надати допомогу.
 
Dann265 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Два місяці ходила по костоправам Коробейникову і Маврову, нічого не допомагало в лікуванні грижі і защемлення сідничного нерва. Це лікар з великої літери, за курс зняв мій біль і повернув до нормального життя!
 
Бєляєва Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Забранський - просто диво. Він буквально відродив мене до життя. Чуйний, уважний, грамотний, добросердий, чудовий фахівець, майстер своєї справи.
 
Белла Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Два роки спостерігалися у невролога Курницької, не могли знайти причину, дуже добре, що звернулися до Владислава Володимировича. Дуже допоміг!
 
Авдотья Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть Владислав Забранський приймає в районі Пересипу?
 
Бєляєва Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає на Богдана Хмельницького 49. У принципі від Пересипу недалеко, 168 маршрутка і ви у нього.
 
Флоріан Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна з ним домовитися про прийом?
 
Dann265 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Аріадна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна чудовому лікарю Забранському. Лікар від Бога. Усе докладно пояснив, наочно показав. Проводжу зараз у нього лікування. Дуже розумний, мудрий, освічений лікар. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Пересип (Костоправ Одеса Пересип)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: