Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог Одеса Слобідка (Кардіолог Одеса Слобідка)
Кардіолог Одеса Слобідка
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Одеса Слобідка


Здраствуйте, порадьте хорошого кардіолога, місце не важливо, головне, щоб лікар був хороший, бажано на вашому особистому досвіді.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті я не знайшла хорошого фахівця. У тому разі, якщо хтось підкаже точно звернуся.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу з попереднім оратором посперечатися, зустрічала тямущого лікаря Павлова С.В., який 100 відсотків тямущий у даній спеціалізації і до нього раджу приходити на прийом без ризику за свій стан організму.
 
Ясміна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Я настійно рекомендую лікаря Павлова: звернулася до лікаря з частим болем у ділянці серця, уважно проводить діагностику і призначає грамотне лікування. Справжній лікар з великої літери!
 
Тома45 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу Сергія Володимировича: звернулася до лікаря з частим болем у ділянці серця, дуже чуйний лікар, усе розкладає "по поличках", відповість на всі запитання. Аналізи призначає, які дійсно потрібні на даний момент. Дуже уважно поставився до мого діагнозу, після проведених досліджень якісно та індивідуально підібрав лікування.
 
Серафима Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно доктор Павлов призначає хороше лікування. Один із небагатьох кваліфікованих кардіологів!
 
Іветта Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
У сучасному світі непросто відшукати професіонала, якому будеш довіряти! З кардіології проконсультував на всі 100%. У кваліфікації немає сумнівів, ніколи не робить зайвих призначень і обстежень, відповідає на всі запитання і пояснює кожен свій крок, завжди точно визначає проблему. Якщо потрібні не просто розмови, а й результат, рекомендую.
 
Павла Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Про кардіолога Сергія Володимировича можу сказати одне - це лікар, який справді допомагає. Витягла мою маму з того світу, коли ми вже не вірили.
 
Margarita27 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де працює ця лікарка?
 
Zhorzhina Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Павлов Сергій Володимирович, клініка Лікаріум Французький бульвар 60, телефон 0949173422
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що кардіолог Павлов Сергій Володимирович - найкращий лікар у нашому місті, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Cyba Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за відгуки, до найкращого лікаря в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог Одеса Слобідка (Кардіолог Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: