Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Відгуки андрологи Одеси (Відгуки андрологи Одеси)
Відгуки андрологи Одеси
Martin5 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки андрологи Одеси
 


Вітаю! Потребую консультації хорошого андролога і шукаю рекомендації від тих, хто звертався до подібних фахівців в Одесі. Можете порекомендувати лікаря з хорошою репутацією, буду вдячний за поради.
 
Xsantox Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважав, що зможу знайти андролога з передовими методами лікування, але опинився в замкнутому колі буденних порад і недостатньо інноваційних підходів.
 
Voronin09 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукав андролога з відмінною репутацією та позитивними відгуками пацієнтів. Але навіть після численних консультацій та огляду лікарів, не знайшов того, хто міг би мені допомогти насправді.
 
1Jonny Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої зусилля з пошуку компетентного андролога супроводжувалися постійними розчаруваннями. Ситуація змінилася, коли я опинився на прийомі у лікаря Колосова Олександра Миколайовича. Його точна діагностика та успішне лікування стали переломним моментом.
 
1Betty6 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час я боровся з недугою і безуспішно намагався знайти андролога, здатного мені допомогти. Моя удача повернулася до мене, коли мені вдалося потрапити на прийом до Колосова Олександра Миколайовича. Його професійна майстерність зробила диво, і я нарешті почав почуватися краще.
 
Darwin Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
З великою повагою ставлюся до Колосова Олександра Миколайовича за його професійне володіння андрологією. Він не тільки правильно діагностує, а й створює довірчу атмосферу з пацієнтами.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений результатами звернення до андролога Колосова Олександра Миколайовича. Його досвід і компетенція дозволили мені подолати проблеми, з якими я боровся вже довгий час.
 
Федір Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
З великим задоволенням рекомендую Колосова Олександра Миколайовича як андролога. Його знання і розуміння питань здоров'я чоловіків допомогли мені вирішити давні проблеми.
 
Smirnoff Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, у якій клініці працює Олександр Миколайович.
 
Voronin09 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
У лікарні №10 на Малиновського 61.
 
Аристарх Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
А номер телефону є?
 
Darwin Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, є, тримайте - 0967424737.
 
Аркадій1997 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти дійсно хорошого андролога - справжня удача. Я вдячний лікарю Колосову Олександру Миколайовичу за його професіоналізм і ефективне лікування, яке привело мене до повного одужання.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Відгуки андрологи Одеси (Відгуки андрологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: