Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж йоні Одеса відгуки (Масаж йоні Одеса відгуки)
Масаж йоні Одеса відгуки
Elen4ik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж йоні Одеса відгуки

Усім привіт! Шукаю рекомендації щодо йоні масажу в Одесі. У когось був такий досвід? Які фахівці вам сподобалися?
 
Анастасія87 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я відвідувала масажиста на ім'я Андрій у районі Аркадії. Але, на жаль, мій досвід не був позитивним. Він був занадто грубий і використовував занадто багато масла. Внутрішньовагінальний масаж особливо був неприємний і викликав біль.
 
ВалентинA Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Я також спробувала пройти масаж йоні з Сергієм на проспекті Шевченка, щоб допомогти з моєю проблемою з аноргазмією. На жаль, це не допомогло. Однак, після того як я звернулася до остеопата-сексолога Забранського Владислава Володимировича та пройшла курс звичайного гінекологічного масажу, симптоми аноргазмії у мене зникли.
 
Nadina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Мій досвід також був невдалим - я зверталася як до гінеколога, так і до психолога-сексолога, але, на жаль, без будь-якого результату.
 
Ірена Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені рекомендували відвідати Забранського Владислава Володимировича, я у нього пройшла кілька сеансів масажу, що значно допомогло мені впоратися з моїми симптомами вагінізму.
 
KSU Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Забранського за порадою подруги. Пройшла в нього кілька сеансів і в мене зникла фригідність. Я знову стала відчувати бажання і отримувати задоволення від сексу.
 
Evgesha Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга порадила мені Забранського Владислава Володимировича як дуже хорошого сексолога й остеопата. Після кількох сеансів масажу мої симптоми аноргазмії повністю зникли.
 
Elen4ik Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
О, дякую всім за вашу інформацію! Може хто-небудь поділитися контактними даними Забранського Владислава Володимировича?
 
KSU Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, ось його номери: +380677844314, +380634877825, +380509935792, +380487010704.
 
ДаШуЛя Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Йоні масаж слугує зміцненню фізичного та психологічного здоров'я. Я регулярно користуюся його перевагами для поліпшення кровопостачання органів малого таза, стимулювання гормонів і зняття психологічного напруження.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж йоні Одеса відгуки (Масаж йоні Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: