Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Порадьте фітотерапевта Одеса (Порадьте фітотерапевта Одеса)
Порадьте фітотерапевта Одеса
20Маріка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте фітотерапевта Одеса
 


Добрий день! Хто-небудь може порадити фітотерапевта, якому можна довірити лікування головного болю? Розкажіть про своє лікування і про фахівця, який вам допоміг.
 
Emi78 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
20Маріка, лікування фітотерапією було для мене повним провалом. Я думав, що натуральні методи допоможуть, але вони тільки погіршили мої проблеми.
 
Jessica45 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки б трав і настоянок я не приймав за призначенням фітотерапевта, моя хвороба не тільки не пішла, а й стала більш ускладненою.
 
Абігаль Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене хороша новина, я консультувався у фітотерапевта Світлани Володимирівни Горєвої. Вона призначила мені рецепт чаю з лікувальних трав, і я почуваюся набагато краще вже після тижня застосування.
 
Анохіна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж звернулася до Світлани Володимирівни кілька місяців тому. Вона розробила мені індивідуальну програму фітотерапії, і мої проблеми зі шлунком зникли, немов рукою зняло.
 
Харитина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже допомогла в боротьбі з безсонням. Тепер я сплю як дитина, завдяки тим чудовим настоянкам, які Світлана мені порекомендувала.
 
Mountain8 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з алергією, і мені завжди здавалося, що медикаменти тільки погіршують ситуацію. Але завдяки рекомендаціям Світлани та її натуральним засобам, алергія стала менше турбувати.
 
LepsGregor Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Я навіть не очікував, що фітотерапія може бути настільки ефективною. Моя імунна система зміцнилася, і я зовсім рідко хворію тепер.
 
Флоренція Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене постійно мучили головні болі, і я не хотіла залежати від анальгетиків. Світлана допомогла мені знайти рішення за допомогою трав'яних чаїв.
 
Елеонора6 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя шкіра стала набагато чистішою після того, як я почав використовувати фітокосметику, яку порекомендувала Світлана.
 
Флавія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я згоден! Світлана Володимирівна Горєва - справжній професіонал у своїй справі. Я з радістю рекомендую її всім, хто шукає натуральні методи лікування і поліпшення здоров'я.
 
Воронов Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! У мене є проблеми зі здоров'ям, і я б хотів проконсультуватися з фітотерапевтом Горєвою С.В. Як я можу записатися?
 
Харитина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібна професійна допомога, звертайтеся до Світлани Володимирівни онлайн за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Порадьте фітотерапевта Одеса (Порадьте фітотерапевта Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: