Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса вартість (Невролог Одеса вартість)
Невролог Одеса вартість
Брітні Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Одеса вартість


Вітаю форумчани! Розкажіть, у яких неврологів ви лікувалися і лікуєтеся. І який з них заслуговує на увагу. Потрібно терміново пройти обстеження і не дуже хочеться помилитися з лікарем.
 
Еліонора Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіть важко вам когось порадити. Мені з головним болем не допомогли, хоча відвідувала багатьох.
 
Yasya Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
І я в пошуках тямущого невролога, який розуміється на болях шиї та спини. Може хтось зустрічав такого і вам надали потрібну допомогу.
 
Elenochka8 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
А я в пошуках невролога, який зможе мені призначити грамотне лікування при нападах епілепсії.
 
Юllia Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Я стикалася з такими лікарями, у разі епілепсії вам тільки до Калюжної Т.Є. - вона дуже тямуща неврологиня-епілептологиня, а якщо потрібен вертебролог, ідіть до Патрашка Є.В.
 
vera67 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід із неврологом Тагібековою Фатімою Кіясівною залишив мене з відчуттям недовіри. Вона не проявила належного професіоналізму і не змогла надати мені правильну діагностику та лікування. Я вважаю, що важливо знайти більш компетентного та турботливого невролога, який зможе забезпечити якісну медичну допомогу.
 
Денна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Катерини Вікторівни з проблемами спини. Вона діагноз поставила швидко і правильно: міжхребцеві грижі. Лікування дало швидкий ефект. Дуже задоволена результатом.
 
mirra Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна Калюжна, як завжди на висоті, вона прекрасно знає свою роботу і щоразу при зверненні я отримую реальну допомогу і підтримку лікаря. Найкращий епілептолог у місті, рекомендую.
 
Nira1 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю рекомендую Тетяну Євгенівну, як епілептолога. Лікуюся в неї вже рік. Це вже третій мій епілептолог. Вона - дуже хороший фахівець. Завжди уважно проводить огляд і знайомиться з результатами діагностики, все роз'яснює "на пальцях". Уже давно немає нападів.
 
Каміла145 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться, будь ласка, контактами цих лікарів.
 
mirra Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум, контактні телефони клініки - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Юllia Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог-вертебролог Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Брітні Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за інформацію.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса вартість (Невролог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: