Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса відгуки (Психоаналітик Одеса відгуки)
Психоаналітик Одеса відгуки
Джулі Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоаналітик Одеса відгуки

Підкажіть будь ласка, а чи є такі психоаналітики, орієнтовані на коригування стосунків у колективі. Якщо знаєте такого фахівця, порадьте.
 
Felixx Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Хаос усередині мене, і навколо мене... У цьому стані я й потрапила в дбайливі руки Козлова Яна. Різноманітні методики застосовувалися для моєї зустрічі із самою собою і щоразу це були не готові рішення, а індивідуальний підхід. Мене навчили бути дорослою і відповідальною за своє життя, не звинувачуючи нікого в моїх помилках. Моє життя наповнилося барвами, я зрозуміла, що ні від кого не залежу. Кожен день я все більше пізнаю себе, під керівництвом досвідченого провідника і знаходжу свободу. Рекомендую дуже хороший фахівець!
 
Breezz Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович дуже ретельно розглядає проблему свого пацієнта, допомагає опрацювати негатив. Мені дуже приємно працювати з ним. "Витягнув" мене із затяжної депресії, допоміг підняти самооцінку, дав настанову в поведінці на майбутнє і як правильно поводитися в колективі.
 
Dennn7 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порекомендувати Гончарову Тетяну Сергіївну, вона уважна, викликає почуття довіри. Не квапить, достатньо часу виділяє для того, щоб вислухати проблему. А ті рекомендації, які лікарка мені дала, дуже мені допомогли.
 
Cristal Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна дуже точно зрозуміла проблему, без зайвих залякувань або всякої зайвої інформації. Дуже грамотно, як мені здається, призначила курс сеансів. У всякому разі, на відміну від попередніх моїх походів, я розумію, що потрапила до компетентної людини грамотної. Я рекомендую саме її, тому що попередній досвід був зовсім не таким.
 
Rabbitcute Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
До Яна Леонідовича потрапила в розпачі виправити щось у житті, після кількох років ходіння по психоаналітиках Штефане, Гофмане, Максименку, Моряну. Після першої ж зустрічі здивувалася досвіду, професіоналізму і настрою на результат! Всього кілька зустрічей, і світ відкрився з іншого боку! Конкретні завдання і техніки для зміни себе! Від душі можу радити цього чудового фахівця!
 
Leopard Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом консультації у Гончарової Т.С. може комусь він буде корисний. Чудовий фахівець, напевно один з небагатьох, який націлений на результат, а не на викачування грошей. Приголомшливий психолог! Допоміг знайти підхід у вихованні сина, застосовуючи нову методику.
 
Pavlic Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - незамінний психолог, і я щиро рекомендую його всім, хто шукає допомоги та керівництва у своїй психологічній подорожі. Його професіоналізм, емпатія та ефективність роблять його чудовим партнером на шляху до кращого психологічного благополуччя.
 
Tapclat Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть як можна потрапити на прийом до одного з цих фахівців?
 
Breezz Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387.
 
shevchuk5 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса відгуки (Психоаналітик Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: