Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи імплантологи Одеси відгуки (Стоматологи імплантологи Одеси відгуки)
Стоматологи імплантологи Одеси відгуки
Оліса Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматологи імплантологи Одеси відгуки
 


Здрастуйте, друзі! Я шукаю хорошого стоматолога-імплантолога, який може допомогти мені з проблемою зубів. Якщо у когось із вас є позитивний досвід звернення до стоматолога в нашому місті, будь ласка, поділіться своїми рекомендаціями.
 
Матрона Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідав кілька стоматологів-імплантологів у пошуках найкращого фахівця. Мені найбільше сподобався Дизик Євген Анатолійович. Він відмінно пояснив усі етапи процедури і провів її без проблем. Результати перевершили мої очікування.
 
МарьяКо Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми із зубами протягом тривалого часу. Після відвідин Євгена Анатолійовича Дізіка, я був приємно здивований його професіоналізмом і досвідом у сфері імплантології. Він виконав операцію безболісно, і я знову міг посміхатися без сорому.
 
Гликерія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Є.О. - чудовий стоматолог! Він впорався з виправленням проблем, створених некомпетентним стоматологом у клініці GrandDent. Євген Анатолійович був ретельним і уважним до кожної деталі, щоб переконатися, що протези ідеально підходять моїм зубам і прикусу. Результати його роботи перевершили мої очікування. Я дуже задоволений його роботою!
 
Серафимка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую цього стоматолога-імплантолога всім, хто шукає кваліфіковану допомогу. Він створив приємну атмосферу і надав мені високоякісне лікування
 
Ревміра Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був чудовий досвід роботи зі стоматологом Дізіком. Він професіонал своєї справи. Зміг виправити всі проблеми, які були спричинені некваліфікованим втручанням стоматолога Гончарука С.В.. Євген Анатолійович не тільки привів мої зуби до ладу, а й зробив протези, які ідеально відповідають моєму прикусу і мають природний вигляд. Я дуже вдячний йому за його професіоналізм і рекомендую його всім, хто шукає високоякісну стоматологічну допомогу.
 
Мстислава Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідала кілька стоматологів-імплантологів, але доктор Дизик виявився справжнім професіоналом. Він уважно вислухав мої проблеми, детально пояснив усі етапи процедури імплантації та надав мені різні варіанти лікування. Результат був чудовим!
 
Серафима Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Я консультувалася з кількома стоматологами-імплантологами перед тим, як вибрати фахівця для себе. Доктор Дизик дійсно виділяється серед інших. Його знання, професіоналізм і увага до деталей викликали в мене довіру. Процедура імплантації пройшла успішно, і я дуже задоволена результатом.
 
Нонна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу рекомендувати лікаря Дизика Є.О. як відмінного стоматолога-імплантолога. Він володіє унікальними навичками і завжди прагне до найкращих результатів. Я отримав чудове лікування і тепер моя посмішка має набагато кращий вигляд!
 
Неллі75 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович був рекомендований мені як досвідчений імплантолог. Я безсумнівно можу підтвердити його навички та професіоналізм. Він виконав процедуру з великою обережністю й увагою до деталей. Результат перевершив мої очікування!
 
Селена Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, як можна дізнатися координати стоматолога Дізіка?
 
Серафима Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, 0677003055 - це особистий телефон Євгена Анатолійовича, приймає він на Старобазарному сквері 3.
 
CryX7 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго мучилася від болю в зубах і вирішила звернутися до лікаря Дизика. Він виявився чуйним і уважним фахівцем. Процедура імплантації пройшла гладко, і тепер я можу знову насолоджуватися їжею без болю.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи імплантологи Одеси відгуки (Стоматологи імплантологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: