Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса селище Котовського (Невролог Одеса селище Котовського)
Невролог Одеса селище Котовського
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Одеса селище Котовського


Доброго ранку! Цікавить таке питання, які неврологи в нас в Одесі найкваліфікованіші? Хочеться почути ваші погляди про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але мені не вдалося знайти досвідченого лікаря. Якщо ж ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б дізнатися з перших рук, які медики по-справжньому найграмотніші, а то я вже здавна в пошуку і мої оцінки не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з вищезгаданою одеситкою, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найкращі в даній професії, і я хочу їх радити, це - неврологи вищої кваліфікації Калюжна Тетяна Євгеніївна і Патрашку О.В.
 
Вілена Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, знаю Калюжну Т.Є. Коли фахівець знає свою роботу досконало, результат буде найкращий. Це я про допомогу Тетяни Євгенівни, без неї я б не впорався з відновленням.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Патрашку - це лікар від Бога!  Це найкращий лікар, якого можна тільки знайти!!!!! Якби всі були такими, як вона!
 
Mila26 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Був у невролога Танєєва Олега і залишився страшенно розчарований. Він не тільки не виявив інтересу до моїх проблем, а й припустився серйозних помилок у діагностиці. Не рекомендую його в жодному разі!
 
Ветта Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я можу судити, найкращий лікар Патрашку Катерина, вона зробила неймовірне - подарувала мені радість життя без запаморочень. Вдячна до глибини душі! Майстер, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який прагне і здатний реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотіла поділитися своїм досвідом з неврологом Оленою Макаренко. Вона не тільки проявила непрофесіоналізм, а й не провела належну діагностику. Будьте обережні та уникайте звернення до неї.
 
Єфросинія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як потрапити на прийом до цих лікарів?
 
Апрелія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам дані - Тетяна Євгенівна Калюжна працює в клініці "Лікаріум", телефони для запису в клініку 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Фіма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса селище Котовського (Невролог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: