Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Молдаванка (Мануальний терапевт Одеса Молдаванка)
Мануальний терапевт Одеса Молдаванка
Mariko Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса Молдаванка


Підкажіть, хто стикався з прострілювальним болем у попереку.  Як ви його лікували і до кого зверталися по допомогу.
 
Ейва Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені прострілюючий біль у попереку допоміг вилікувати Забранський Владислав Володимирович, один курс мануальної терапії і я знову в строю. Рекомендую!
 
Люда1980 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар, дуже уважний. Лікування, яке він призначив, допомогло абсолютно.  Я відвідую цього лікаря регулярно і вам рекомендую!
 
Lyona56 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Минулі лікарі Коробейніков і Унанов їхнє лікування довели мене до лікарні, завдяки Владиславу Забранському, якого я зустріла випадково, я знову здорова!
 
Cristal1980 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Забранський вилікував мені плече. Багато років у мене воно боліло під час певних рухів, обійшла багато спеціалістів: Царенко, Борисенко, Маврова, але толку не було зовсім. За відгуками я вирішила піти до Забранського, зрештою, він пояснив, у чому моя проблема. За чотири сеанси біль пішов.
 
МонаЛіза Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у лікаря Забранського Владислава, була надана реальна і кваліфікована допомога.
 
Роза456 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Скрутило так, що встати не змогла зранку. Звернулася до лікаря Забранського.  Зробила МРТ, виявився остеохондроз шийного відділу хребта, я чайник не могла в руках тримати. 10 процедур мануальної терапії, і мене нічого не турбує. Я вдячна лікарю і завжди його рекомендую!
 
Nataliiia Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
До цього лікаря ходжу періодично при загостренні хронічних проблем із хребтом, які призводять до сильних і частих головних болів. Він дуже добре відчуває пацієнта і видно, що щиро намагається допомагати. Мені дуже допомагає лікування курсами мануальної терапії у Владислава Забранського.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла з болем у спині, Владислав допоміг швидко і чітко, без зайвих слів, без суєти, відповів людською мовою на всі запитання.  Сеанси були чудові й дуже добре допомогли допомогли. Я дуже задоволена.
 
Alyonka15 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зателефонувати Владиславу Забранському?
 
Cristal1980 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Smirik Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар чудовий. Скрутило сильно, болі в спині. Відразу допоміг. Навіть не знала, що так може бути без уколів і таблеток. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Молдаванка (Мануальний терапевт Одеса Молдаванка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: