Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки психотерапевтів Одеси (Відгуки психотерапевтів Одеси)
Відгуки психотерапевтів Одеси
Olga2000 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки психотерапевтів Одеси
 


Доброго дня! Потрібна порада щодо вибору психотерапевта, здатного допомогти з подоланням особистих конфліктів і життєвих криз. Якщо у вас є рекомендації, поділіться, будь ласка.
 
Helloom Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися до Козлова Я.Л, після сесій з ним я відчула, що звільнилася від довгих комплексів. Він створює довірчу атмосферу, і завдяки його гіпнотичним методам я почала цінувати і любити себе.
 
handsomeee Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович допоміг мені в боротьбі з харчовою залежністю через гіпноз. Вірте чи ні, але сесії з ним дали неймовірні результати. Тепер я вільний від харчової залежності і вдячний йому за це.
 
nina75 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довгий час боролася з депресією і страхами, поки не зустріла Тетяну Сергіївну Гончарову. Її професійне розуміння жіночих проблем допомогло мені знайти себе і почати нове життя. Вона - справжній поштовх до позитивних змін.
 
Dora21 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - винятковий професіонал. Її підхід до роботи з панічними атаками був для мене просто порятунком. Вона створила атмосферу довіри, в якій я змогла поступово подолати свої страхи.
 
Vska25 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди шукала фахівця, здатного об'єднати різні аспекти психології. Владислав Володимирович Забранський - саме така людина. Його вміння працювати сімейним і особистісним психологом, психосоматологом і сексологом робить його справжнім чарівником у вирішенні складних питань.
 
Самсон Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - незамінний путівник у світі внутрішніх переживань. Його вміння поєднувати знання сімейного та особистісного психолога, психосоматолога і сексолога робить його справжнім експертом. Рекомендую його як партнера на шляху до психологічного благополуччя.
 
ЧургуліяСаша Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Марію Олегівну Фендюру як фахівця, здатного змінити долю підлітків. Її унікальний підхід до роботи з важкими випадками вражає і надихає.
 
Ірида Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - це прекрасний психолог, який знаходить ключі до серця підлітків. Її робота з важкими підлітками дає надію і віру в те, що кожна дитина може знайти шлях до щасливого життя.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи є у вас інформація про те, як зв'язатися з психологами, про яких ідеться?
 
Еллі Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387. Марія Фендюра теж приймає в цій клініці, її телефон - 0635360647.
 
Павла Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
За адресою Богдана Хмельницького 49 знаходиться приватний кабінет, де лікар Забранський Владислав Володимирович приймає. Ви можете зв'язатися з ним і записатися на прийом, використовуючи один із таких телефонів: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Пудельман Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через вотсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки психотерапевтів Одеси (Відгуки психотерапевтів Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: