Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Найкращий дитячий психолог Одеси (Найкращий дитячий психолог Одеси)
Найкращий дитячий психолог Одеси
ПетькаВ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дитячий психолог Одеси


Підкажіть, будь ласка, до кого можна звернутися. Потрібен дуже хороший дитячий психолог. Дитина моя стала некерованою.
 
МаринкаН Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Вона найкращий дитячий психолог. Допомогла врегулювати емоційний стан дитини. Дуже задоволені фахівцем.
 
АкимА Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Дуже обізнаний і хороший дитячий психолог. Допомогла нормалізувати поведінку дитини, налагодила наші взаємини. Залишилися дуже задоволені результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
Інка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам дуже допомогла Гончарова Тетяна Сергіївна Найкращий дитячий психолог. Підняла самооцінку в дитини, нормалізувала емоційний стан. Дуже задоволені роботою Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ЛевикЗ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Наш син дуже змінився останнім часом. Став мовчати і часто плакати. Ми звернулися по допомогу до Гончарової Тетяни Сергіївни. Відмінний дитячий психолог. З'ясувала причину поведінки дитини. Нормалізувала поведінку. Рекомендую!
 
ІраФ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни Найкращий дитячий психолог. Прибрала швидко і легко агресію в сина. Підказала нам найкращу виховну тактику для нормалізації ситуації. Величезна подяка Гончаровій Тетяні Сергіївні за допомогу.
 
Катька Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дитячий психолог - це Гончарова Тетяна Сергіївна. Це правда. Я вам рекомендую звернутися до Тетяни Сергіївни. Нам швидко й ефективно допомогла нормалізувати поведінку дитини. Налагодила наші стосунки з сином. Велике спасибі Гончаровій Тетяні Сергіївні.
 
ГошаФ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми теж зверталися по допомогу до Гончарової Тетяни Сергіївни. Залишилися дуже задоволені! Найкращий дитячий психолог. Підняла самооцінку в дитини. Врегулювала емоційний стан.
 
АндрейН Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам дуже допомогла Гончарова Тетяна Сергіївна. Це дійсно найкращий дитячий психолог. Одразу знайшла підхід до дитини. Змогла нормалізувати наші стосунки. Дитина моя стала слухняною і спокійною. Величезне спасибі Гончаровій Тетяні Сергіївні.
 
ЄгорЛ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене син взагалі перестав слухатися, що хоче, те й робить. Напишіть, будь ласка, де приймає дитячий психолог Гончарова Тетяна Сергіївна. Потрібна її допомога.
 
ПетькаВ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Найкращий дитячий психолог Одеси (Найкращий дитячий психолог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: