Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороші дієтологи Одеса відгуки (Хороші дієтологи Одеса відгуки)
Хороші дієтологи Одеса відгуки
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші дієтологи Одеса відгуки


Дівчатка! У нас у місті є дієтолог, який заслуговує на повагу за свою працю і до нього можна звернутися і отримати відмінний результат?
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі немає розумного лікаря. При варіанті люди порекомендують піду.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу з попереднім форумчанином посперечатися, знаю щонайменше двох лікарів: Кузьмінову Катерину Валеріївну та Решетник Катерину Володимирівну, які стовідсотково зразкові в цій сфері, і до них рекомендувати можна записуватися без страхів за здоров'я.
 
ЛЛаура Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова О.В - ідеальний дієтолог! У зрозумілій і доступній формі мені все пояснила, переконала і мотивувала чітко дотримуватися всіх приписів. Найголовніше для мене - це була підтримка! Завдяки її рекомендаціям, вдається тепер утримувати вагу. Вона змінила моє життя на краще.
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Володимирівна Решетник ас своєї справи! Раніше не дуже довіряла дієтологам, але після звернення до Катерини, зрозуміла, що вони можуть допомогти. Нині я досягла бажаної ваги, тож дякую Катерині за виконану роботу та підтримку. Під чуйним контролем з боку лікарки, я набула чудової форми тіла і відмінного самопочуття. Відмінний, грамотний лікар! Фахівець! Цей той випадок, коли навіть після розмови з лікарем стає легше!
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова допомогла мені. У зрозумілій і доступній формі мені все пояснила, переконала і мотивувала чітко дотримуватися всіх приписів. Мої результати не змусили себе довго чекати - призначене лікування виявилося ефективним: моє самопочуття значно покращилося, почала знижуватися вага, відзначається позитивна динаміка. Завдяки її рекомендаціям, вдається тепер утримувати вагу. Задоволена, що знайшла таку підтримку і реальну допомогу в особі Катерини.
 
Svet1 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
З Решетник Катериною, я змогла домогтися величезних результатів! Це був мій перший досвід походу до дієтолога і я дуже задоволена. Я була засмучена і пригнічена. Катерина підтримала мене, зарядила позитивною енергією, дала стимул до продовження боротьби. Моїми результатами надихнулася сестра. Відмінний, грамотний лікар! Фахівець!
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте пораду, як потрапити на прийом до цих лікарів?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, клініка Доктор Благо Плюс, вулиця Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написав, що дієтологи Решетник Катерина Володимирівна і Кузьмінова Катерина Валеріївна - найрозумніші дієтологи в місті, знаю з власного досвіду. У даній спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за рекомендації, до тямущих лікарів в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороші дієтологи Одеса відгуки (Хороші дієтологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: