Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращі остеопати Одеси відгуки (Найкращі остеопати Одеси відгуки)
Найкращі остеопати Одеси відгуки
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі остеопати Одеси відгуки


Останнім часом сильно турбує спина, знайома радить звернутися до остеопата, каже, що він добре допомагає при таких болях. Можете порекомендувати остеопата, який професійно знає свою справу.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі не вийшло знайти грамотного фахівця. Якщо ж одесити підкажуть з радістю звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу з попереднім повідомленням не погодитися, зустрічала, напевно, одного лікаря, який 100 відсотків найкращий у даній професії, і до нього можливо звертатися без остраху за своє здоров'я.  Це Забранського Владислава Володимировича, який приймає тільки дорослих.
 
Svet1 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - просто чарівник! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Остеопатія допомогла привести мій організм до ладу.  Забранський В.В. - професіонал своєї справи!
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський чудовий остеопат. Звернулися до нього з грижею, після курсу сеансів гострі болі пішли, відчулася легкість. Дуже вдячна Владиславу Володимировичу за його професіоналізм і талант.
 
Ейва Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала курс сеансів у чудового лікаря Забранського, результат досягнуто! Раджу.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Нас вилікувала чудовий лікар Забранський, результат був досягнутий чудовий, він майстер своєї справи. Владислав Володимирович ставить на ноги дуже важких пацієнтів.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як записатися до цього лікаря?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович, працює тільки з дорослими, приватний кабінет Богдана Хмельницького 49, телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що Забранський В.В. - найграмотніший фахівець у місті, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації до найкращого фахівця в місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращі остеопати Одеси відгуки (Найкращі остеопати Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: