Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса вартість (Отоларинголог Одеса вартість)
Отоларинголог Одеса вартість
Vska25 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Отоларинголог Одеса вартість


Добрий день! Хто знає, порадьте, будь ласка, грамотного фахівця з частини "вухо-горло-ніс" в Одесі. Дуже потрібно.
 
3Дарья3 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка Гурська Тамара Валеріївна! Є у мене проблема давно, ходила до багатьох лікарів, але лікування особливо не допомагало, а вона все знайшла і докладно розповіла "як, що та чому". Якщо ви вибираєте до якого ЛОРа піти, Тамара Валеріївна - правильний вибір. Особисто я дуже задоволена!
 
Аверінцев Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж задоволений лікарем Гурською і рекомендую її. Після пройденого курсу лікування під керівництвом Тамари Валеріївни гайморит перестав турбувати.
 
Адельфіна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна позбавила мене нестерпного болю у вусі. Вона в курсі сучасних методик лікування, володіє інформацією щодо найкращих препаратів. У мене спостерігалося полегшення з перших днів лікувального курсу, а незабаром і зовсім одужали. Розумний лікар, можу рекомендувати.
 
Znat25 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Все було просто чудово, компетентний лікар Гурська! Консультація була вичерпна! Вона з усією серйозністю підійшла до мого захворювання. Її призначення дуже швидко допомогли. За необхідності, я обов'язково прийду ще. Рекомендую!
 
Мідея Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки її наполегливості та професіоналізму мені вдалося уникнути дуже серйозних проблем з носом. Уміння донести до пацієнта інформацію і лікування про лікування, яке необхідне для одужання. Це дуже важливо, особливо якщо це своєчасно. Наступного разу за необхідності звернутися до ЛОР-лікаря прийду тільки до Тамари Валеріївни.
 
Денна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - лікарка, яка кваліфіковано працює і добре виконує свою роботу. Завжди усміхнена та привітна. Дуже уважна та обізнана. Від її консультації отримуєш одне задоволення.
 
Nira1 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар уважний і тямущий. Провела огляд, поставила діагноз, розписала лікування. Після пройденого курсу лікування я став почуватися набагато краще - хвороба пішла і в цьому заслуга Тамари Валеріївни.
 
Лучик Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Гайморит переслідує мене з дитинства, він уже давно перетік у хронічну форму. Після лікування під керівництвом Тамари Валеріївни я відчула значне полегшення! Шалено вдячна їй і раджу.
 
Беатріс Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна записатися до Гурської Т.В.
 
Znat25 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся - (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Fanyaa Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час страждав від хронічних проблем з носом, був у багатьох лікарів в Одесі, але тільки ЛОР Гурська змогла встановити точний діагноз і запропонувати рішення. Вона - справжній експерт!
 
Денна Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотів би поділитися своїм досвідом звернення до різних ЛОР-лікарів і, на жаль, вони не змогли надати мені жодного значного покращення. Але коли я нарешті відвідав ЛОР Тамару Гурську, все змінилося. Вона була глибоко зацікавлена в моєму випадку, провела додаткові дослідження і виявила проблему, яку інші лікарі проґавили. Завдяки її точній діагностиці та досвіду, я отримав правильне лікування, яке призвело до значного поліпшення мого стану. ЛОР Тамара Гурська - справжній професіонал, і її здатність допомогти там, де інші не змогли, вражає мене. Я дуже рекомендую ЛОР Тамару всім, хто шукає дієве та ефективне лікування.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса вартість (Отоларинголог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: