Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Таїрове Одеса косметолог (Таїрове Одеса косметолог)
Таїрове Одеса косметолог
Регіна Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Таїрове Одеса косметолог


Дівчата, поділіться, до якого косметолога ходите на Таїрова? Цікавить глибока чистка обличчя, пілінг і подальше спостереження та підтримання.
 
Кая Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходжу тільки до Довгої Ольги. Результат завжди просто ідеальний. Нещодавно спробувала ретиноловий пілінг - це бомба!
 
Огнеса Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу відзначити професіоналізм і вміння працювати з клієнтами у Ольги В'ячеславівни. Боялася за шкіру свого обличчя, особливо, коли на ній почали вискакувати прищі, і сама шкіра зморщувалася, за кілька місяців стала взагалі жахливою. Але звернулася до потрібного фахівця і за допомогою різних засобів ця проблема зникла, назад помолодшала. Рекомендую!
 
Єва25 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила в Ольги чистку обличчя. Усе ідеально. Пори чисті, почервоніння немає, шкіра сяє. Дуже задоволена результатом.
 
Нісса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедури проводить на висококласному рівні, просто не хочеться йти з кабінету! Все чисто, все стерильно. Приємно було чути подробиці про кожну процедуру і про кожен компонент, і про його дію на мою шкіру. Дізналася багато нового і цікавого, а коли спробувала, зрозуміла, що давно варто було звернутися до послуг Ольги В'ячеславівни. Результат отримала одразу! Рекомендую і буду рекомендувати цього фахівця всім дівчатам і жінкам, які хочуть мати гарний і доглянутий вигляд!
 
Феміда Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Ольги В'ячеславівни після невдало зробленої мікрострумової терапії у Наталії Неролі, коли все обличчя опухло.  Після курсу масажу моє обличчя буквально змінилося - зникли не тільки дикі набряки, а й змінився овал обличчя, зникли зморшки на шиї, м'язи набули тонусу. косметолог Людмила - справжня чарівниця, талановитий професіонал, віддана і закохана у свою справу. Підхід дуже ґрунтовний, результати тримаються вже понад півроку.  Рекомендую!
 
Данна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
До косметолога Ольги ходжу вже півроку і рада, що вона трапилася в моєму житті. За ці останні півроку моє обличчя дуже сильно змінилося на краще, помітно розгладилися дрібні зморшки, покращився сам стан шкіри.  Вона приголомшливо робить різні масажі - класичний косметичний масаж, лікувальний за Жаке, іспанський міофасціальний ремоделювальний масаж, лімфодренажний і різні процедурки - чищення обличчя, пілінги, доглядові.  А головне, що рука легка і процедури завжди безболісні.
 
Стася Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга - чудовий косметолог, професіонал своєї справи! Процедури проходять на одному диханні! Завжди радує результат!
 
Ліна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Довга Ольга В'ячеславівна - прекрасний фахівець, яка може допомогти з будь-якою проблемною шкірою. Звернулася до неї, мені потрібен був хороший, правильний догляд. Шкіра складна, комбінована. Плюс уже й старіти почала, тож без потрібного догляду нікуди. І ось із цим Ольга В'ячеславівна дуже допомогла! І потрібні процедури зробила, і про домашній догляд розповіла. А ще я обожнюю масаж обличчя у неї робити. До цього спробувала у Марини Мартинюк і в Ольги Крутоголової, але так, як у Ольги В'ячеславівни, ні в кого не виходить. Усім рекомендую!
 
Діора Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися як потрапити до цього фахівця?
 
Огнеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно записуватися заздалегідь, за телефонами:  710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.
 
Агапія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний косметолог. Ходжу до Ольги вже не перший рік. Ціни прийнятні, ефект приголомшливий.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Таїрове Одеса косметолог (Таїрове Одеса косметолог)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: