Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Білгород-Дністровський (Гінеколог Білгород-Дністровський)
Гінеколог Білгород-Дністровський
Амелія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Білгород-Дністровський


У мене велика проблема: не можу виносити дитину, ношу до 3 місяців і викидень, уже було 7 вагітностей. Порадьте до кого краще звернутися в Білгороді-Дністровському?
 
Ада Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в багатьох лікарів у Білгороді-Дністровському з такою самою проблемою, мені допомогти не змогли.  Їздила в Одесу до геніального лікаря Лихачової Л.Є., яка допомогла мені виносити довгоочікувану дитину. Я їй дуже вдячна!
 
Віталіна Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний і уважний лікар. Я дуже задоволена, що за рекомендацією подруги потрапила до Лариси Євгенівни на прийом. Дуже доступно пояснила всі етапи лікування, дала рекомендації щодо подальших дій, порекомендувала фахівців, яких мені ще необхідно відвідати. Буду регулярно відвідувати цього лікаря і вже порекомендувала її своїм подругам.
 
sunset24 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Ользі Опанасівні Міщенко! Дуже хороший, уважний лікар.  Підібрала мені правильне лікування, після якого я побачила свої дві заповітні смужки! Звернуся до цього лікаря ще не один раз!
 
Іона Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
У наш час знайти хорошого лікаря - це складно. Я звернулася до Лариси Євгенівни за рекомендацією своєї сестри. З першого прийому я зрозуміла, що це компетентний, уважний і чуйний лікар.  Найголовніше, у неї індивідуальний підхід до кожного пацієнта і є кілька варіацій вирішення тієї чи іншої проблеми. Так само Лариса Євгенівна допомагає порадами, чим одразу привернула до себе. Так само вона приємна, розумна, грамотна жінка! Зараз я у неї проходжу курс лікування, хочу завагітніти другою дитиною! Я повністю довіряю її досвіду і можу порекомендувати як професіонала своєї справи!
 
Астрід Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Лариси Євгенівни за порадою родички. Абсолютно незвичайна людина і фахівець. Знайде вихід із будь-якої ситуації та підбере лікування до кожної хвороби. Дуже вдячна їй за її професійне лікування.
 
Галина1994 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - така лікарка, грамотна і висококваліфікована та зі світлою енергетикою, яка несе у світ добро і щастя материнства для багатьох жінок!
 
Богдана Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як я можу записатися до Лариси Євгенівни?
 
Єлизавета Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Администратор клиники Наталья:  094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Tapclat Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає лікар Міщенко?
 
Галина1994 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна, приймає на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", записатися в клініку можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Білгород-Дністровський (Гінеколог Білгород-Дністровський)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: