Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підліткові психологи Одеса відгуки (Підліткові психологи Одеса відгуки)
Підліткові психологи Одеса відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Підліткові психологи Одеса відгуки


Привіт усім! Збуджує інтерес, які психологи для підлітків у нас в Одесі професійні? Хочеться знати вашу думку про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але не вийшло знайти розумного фахівця. Якщо ж ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б бути в курсі, які лікарі наразі найпрофесійніші, а то я вже довго в пошуку, і мої висновки сумні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищеназваним учасником, знаю, у нас є такі лікарі, які на 100% найкваліфікованіші в даній сфері, і я хочу їх порекомендувати, це - психолог найвищої кваліфікації для підлітків Фендюра Марія Олегівна і дитячий фахівець Гончарова Т.С.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна не тільки володіє глибоким розумінням дитячої психології, а й створює неймовірно теплу і довірчу атмосферу для моєї дитини. Завдяки її допомозі, моя дитина змогла подолати емоційні труднощі та розвинути навички саморегуляції. Вона пропонує інноваційні методики та завжди знаходить підхід, який найкраще відповідає потребам моєї дитини. Я можу рекомендувати цього дитячого психолога досить високо!
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумний психолог для підлітків Марія Олегівна: у сина був дуже хороший результат після її консультацій. Звернулася до неї з проблемою не бажання вчитися. Дуже сподобалася, грамотний професіонал!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми звернулися до дитячого психолога Гончарової з проблемами адаптації нашої дитини в новій школі, і ми були вражені її роботою. Вона не тільки надала підтримку і розуміння нашій дитині, а й надала нам, як батькам, цінні поради та стратегії для підтримки її емоційного благополуччя. Результати були помітні вже після кількох сеансів - наша дитина стала більш упевненою та успішною в навчанні. Ми вдячні Тетяні Сергіївні за професіоналізм.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Марію Олегівну Фендюру, як психолога для підлітків. Отримали чудові результати. Експерт розібрався з проблемою. Марія Олегівна - дуже вдумливий фахівець. Заняття цікаві.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні громадяни, звернула на себе увагу ці фахівці, можете дати інформацію.
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами даними - Фендюра Марія Олегівна приймає в клініці "Лікаріум" або консультує онлайн - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Істину написали, що психолог Фендюра М.О. і Гончарова Т.С. найграмотніші фахівці в Одесі, знаю з особистого досвіду. У цій сфері, крім них, більше нема до кого піти.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Щиро вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підліткові психологи Одеса відгуки (Підліткові психологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: