Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Владислав Забранський відгуки (Владислав Забранський відгуки)
Владислав Забранський відгуки
крейзі Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський відгуки


Багато чула про мануального терапевта Владислава Забранського, як про хорошого фахівця. Хто проходив у нього курс, розкажіть.
 
Васек17 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський надав мені цінні практичні навички та стратегії, які допомогли поліпшити моє сексуальне життя і стосунки з партнером. Його рекомендації виявилися дуже корисними та ефективними. Раджу його, як грамотного психолога сексолога.
 
Алла758 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую цього лікаря! Після прийому на тривалий термін я забуваю про біль і скутість рухів!
 
Симха Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Від багатьох друзів чула про ефективні методи лікування Забранського Владислава Володимировича. Пройшла в нього курс, тому абсолютно точно можна сказати, що лікар підходить до кожного пацієнта і його проблеми індивідуально, поєднуючи кілька методик і способів впливу.
 
Астрід Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування в Забранського В.В. Ефект відчула після курсу: у тілі зникли скутість, напруга, з'явилося відчуття розслабленості, легкості. Лікар підходить до здоров'я комплексно, бачить організм як єдине ціле, відчуває, які техніки застосувати для даної людини з її проблемою, дає ефективні рекомендації, пояснює дохідливо.
 
Григорій Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Я приходив до нього кілька разів і жодного разу не пошкодував. Владислав розуміє ситуацію, завжди намагається допомогти максимально ефективно і при цьому не нашкодити організму.  Хочу всім порекомендувати Владислава Забранського, оскільки він не тільки чудовий фахівець, а й доброзичлива, уважна і чуйна людина.
 
Ростислава Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал! Після прийому у Владислава Володимировича біль зникає! Спочатку допоміг мені з плечем. Після прийому біль пішов і стало набагато краще, повернулася амплітуда рухів. Важко знайти професіонала у своїй справі, а Владислав Забранський ним є.
 
Арсен Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович дуже-дуже хороший фахівець, він підняв мене на ноги в буквальному сенсі слова.
 
Леся1998 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Великою удачею було потрапити до рук такого чудового фахівця! Страх відвідування мануальних терапевтів тепер у минулому. Владислав Забранський - професіонал своєї справи допоміг зняти больовий синдром, швидко відновитися, показав спеціальні вправи для зміцнення м'язового корсета.
 
Христина Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Немає слів! Хороший фахівець, знає толк у своїй справі! Відчувається, що знайшов своє і може допомагати людям.
 
Цветана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав прекрасний фахівець, професіонал своєї справи! Якщо чарівники існують - це Він! Після курсу залишилося безліч вражень, зник біль у попереку, який дуже довгий час турбував мене.
 
Галина1994 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться потрапити на прийом до цього фахівця, якщо вам не важко, залиште його дані.
 
Арсен Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю із задоволенням - Владислав Володимирович приймає на Б. Хмельницького 49, його контакти - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Владислав Забранський відгуки (Владислав Забранський відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: