Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Кузьмінова Катерина Валеріївна відгуки (Кузьмінова Катерина Валеріївна відгуки)
Кузьмінова Катерина Валеріївна відгуки
Люся45 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна відгуки


Останнім часом сильно погладшала, сиділа на багатьох дієтах, нічого не допомагає. Колега порадила звернутися до Кузьмінової Катерини Валеріївни, каже, що хороша лікарка дієтолог-нутриціолог.
Які можете залишити відгуки?
Як проводить прийом?
Ціна прийому?
 
Зорька Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Катерини Валеріївни, вона мені дуже допомогла -10 кг.  Після здачі аналізів, призначила мені дієту з урахуванням моїх потреб, віку і, звичайно, постійний контроль з її боку.
 
Габріела Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна, завдяки своєму дуже багатому лікарському досвіду, підходить до кожного індивідуально і бачить не тільки зайву вагу, а й ніби "проблему в цілому". Окреме спасибі хочеться сказати Катерині Валеріївні за допомогу у розв'язанні інших проблем зі здоров'ям і рекомендації кваліфікованих фахівців щодо цих проблем.
 
Ванюша Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - чудовий фахівець. Ми з дружиною дуже раді, що одного разу вирішили записатися до неї на прийом. І справа не тільки в правильно підібраній дієті, якої суворо потрібно дотримуватися, якраз навпаки. Під її чуйним керівництвом відбувається перебудова звичок харчування і, як наслідок, - усього організму. За час роботи разом з Катериною Валеріївною ми не тільки скинули велику кількість жирової маси тіла, а й привели свої організми загалом до ладу, зміцнили здоров'я, нормалізували сон, менше почали реагувати на стресові ситуації та, звісно, втягнулися в спортивний спосіб життя. Дуже потішило відчуття, що звичні розміри одягу стали висіти мішком, а дружина знову полюбила ходити по магазинах і вибирати розміри не XL, а M і навіть S!
 
Анжела40 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви дійсно хочете схуднути, звертайтеся тільки до Катерини Валеріївни, повірте моєму досвіду. (багатьох лікарів і дієт пройшла). Після проведених аналізів, Катерина Валеріївна призначить вам такий раціон харчування від якого ви не будите хотіти їсти і будете втрачати вагу поступово. Бажаю успіхів і терпіння.
 
Ася5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже подобається комплексний підхід Катерини Валеріївни до роботи: вона дає рекомендації по харчуванню, розглянувши результати всіх аналізів, і помічає, чому саме може бути нестача того чи іншого елемента, або чому, той чи інший процес в організм працює некоректно. Рекомендації щодо харчування також дає на підставі смакових вподобань і непереносимостей. Я помітила результат правильного харчування вже через місяць, за об'ємами пішло дуже добре. А ще я ніколи не була голодною і мені було смачно.
 
Машуня Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна не буде одразу вам призначати жодних дієт, вона спочатку має побачити аналізи, щоб зрозуміти, де у вашому організмі стався збій. Тільки потім Катерина Валеріївна складе ваш раціон, так щоб у ваш організм надходили необхідні речовини, що дають змогу вам худнути. Правда, скажу, вам процес не швидкий, але він того вартий.
 
Зірка Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, а де приймає Катерина Валеріївна, може у когось зберігся номер телефону?
 
Яринка Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс на Дм. Донського, 2а/7. Номер телефону: 0931536900
 
Дуся Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете докладніше описати за якою системою відбувається схуднення?
 
Яринка Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, лікування відбувається за певною системою. Перед консультацією потрібно зв'язатися з лікаркою Кузьміновою і дізнаєтеся, які аналізи потрібно здати. Потім відбувається консультація, де відбувається розбір аналізів; призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; рецепти правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні. І консультація щодо закріплення отриманих результатів і знань, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
 
Афа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна під час підбору дієти враховувала всі особливості фізіології людини. Дуже багато залежить від власного настрою і від довіри до лікаря. Я змогла під керівництвом Катерини Валеріївни повірити в себе і в свої сили. Навіть думок не було, що може щось не вийти, а також у неї грамотний підхід із сучасними технологіями.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Кузьмінова Катерина Валеріївна відгуки (Кузьмінова Катерина Валеріївна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: