Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Молдаванка (Костоправ Одеса Молдаванка)
Костоправ Одеса Молдаванка
АліNa Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Одеса Молдаванка


Підкажіть, будь ласка, хорошого костоправа. А то чоловікові зовсім погано, послизнувся, впав і диск, мабуть, змістився. - потрібна допомога. Заздалегідь вдячна.
 
Феодосія Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені з дисками добре допоміг Владислав Забранський, можу сміливо його рекомендувати!
 
Аніса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар із великої літери. У мене великі проблеми зі спиною. До кого тільки я не зверталася: і до Коробейникова, і до Березовського, і до Маврова, але все безрезультатно.  Владислав Володимирович - дуже грамотний лікар, який єдиний призначив правильне лікування. Рекомендую на всі 100%!
 
Філіпа Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене до нього практично принесли, зі скрученою спиною і дикими болями в попереку, а пішла своїми ногами і з заспокоєною психікою. За курс сеансів знову повернулася до нормального активного життя і роботи. Рекомендую!
 
DF1981 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Єдиний, хто допоміг і полегшив мені мої страждання з болями в попереку. Тепер сплю і сиджу, раніше не могла, навіть їла стоячи. Рекомендую всім, хто ходить по наших поліклінічних неврологічних прийомах без толку. Рекомендую однозначно!
 
Флавія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Рука не піднімалася і шия не крутилася. Звернувся до Владислава Забранського після довгих ходінь по інших костоправам Маврову і Чеботарю. Особливих надій уже не плекаючи... Після одного відвідування цього фахівця відразу стало легше. Вправив усе, що було висмикнуто!  Після закінчення курсу забула вже про біль!
 
Горячева Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Усім раджу! Болів постійно поперек, не знала, що робити. Ходила на уколи, нічого не допомагало. Натрапив на цього лікаря і вирішив сходити, не пошкодувала! Спина не болить анітрохи вже півтора року!
 
Генріх Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контакти цього лікаря?
 
Філіпа Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Есмеральда1988 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість сеансу яка, підкажіть, якщо нескладно?
 
Феодосія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість сеансу 600 грн.
 
ІтанНовгородцев Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. За своє життя, з таким професіоналом стикаюся вперше. Професіонал з великої літери!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Молдаванка (Костоправ Одеса Молдаванка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: