Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Колосова Олеся Василівна відгуки (Колосова Олеся Василівна відгуки)
Колосова Олеся Василівна відгуки
Богдана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна відгуки


Добрий день! Цікавлять відгуки про гінеколога з КМЛ № 10 Колосову Олесю Василівну. Хочу дізнатися за вашими відгуками, чи хороший це фахівець? Варто до неї звертатися? Які підсумки вашого лікування?
 
Ельміра Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше потрапила до Олесі Василівни за призначенням уролога (був цистит). Мені дуже сподобався підхід, уважне ставлення. Все дохідливо спокійно пояснює, непотрібних аналізів не виписує і справляє дуже приємне враження. Вдруге була на плановому огляді, ще підбирали контрацептиви. Була підозра на міому або поліп. У підсумку за призначенням лікаря переробила УЗД і там нічого не було виявлено. Я задоволена, раджу. Сама прийду ще.
 
Сніжанка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Чітко, просто, доступно все пояснює. Раджу.
 
Алюся Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Колосової О.В. з проблемою, з якою до цього 2 лікарі не змогли допомогти розібратися. З першого огляду вона встановила попередній діагноз, який після результату аналізу підтвердився. Жодного дискомфорту на консультації та огляді не було. Уважно вислухала, не квапила, провела опитування. Чітко була встановлена зацікавленість лікаря в пацієнті. Лікар компетентний, сучасний, приємний у спілкуванні, де потрібно - заспокоїть, не залякує. Зайвих аналізів не призначає. Поки що я проходжу лікування, але вже зараз цим лікарем я задоволена.
 
Леся1998 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Призначення всі по справі. Ефективне лікування. Грамотний і чуйний фахівець!
 
Клавдія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійний підхід здивував мене з першої хвилини відвідування гінеколога Колосової, вперше в моїй пам'яті були приємні спогади. Уважний, грамотний молодий фахівець. На будь-яке поставлене мною запитання я отримала розгорнуту відповідь, що не завжди можна почути в інших фахівців. Спостерігатися буду сама у Колосової О.В., але і Вам рекомендую до неї звернутися!
 
Хеонія Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - грамотний фахівець, який любить свою роботу. Приголомшливе ставлення до пацієнта. Перебуваючи в руках такого лікаря, почуваєшся в цілковитій безпеці, оточеною теплотою і уважністю лікаря, який душею вболіває за своїх пацієнтів.
 
Ромашка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже не раз звертаюся до лікаря Колосової О.В. Дуже компетентна і чуйна, як то кажуть, людина своєї справи...
 
леночкаа Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
У гінекологині Колосовій я побачила справжнього лікаря. В аналізах було виявлено запальний процес, Олеся Василівна грамотно призначила лікування, і вже наступні результати аналізу показали, що все в нормі. Завжди уважна, професійна, ввічлива. Дуже компетентний Лікар. Дякую їй за лікування, рекомендую однозначно!
 
іррма Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вперше зустріла такого професіонала у своїй професії. Навіть не замислюйтеся, звертайтеся, Олеся Василівна обов'язково допоможе!
 
Мекаела Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть, як можна зв'язатися з Олесею Василівною?
 
Сніжанка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий телефон Олесі Василівни - 380966717563. Приймає на Малиновського 61, у 10-й лікарні.
 
Ейва Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, який знає свою справу! Я дуже рада, що потрапила на прийом саме до Олесі Василівни Дуже приємна, тактовна, сумлінна! Під час огляду пояснила все доступно, призначила правильне лікування! Тепер тільки до цього лікаря! Раджу однозначно.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Колосова Олеся Василівна відгуки (Колосова Олеся Василівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: