Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікувальний масаж Одеса відгуки (Лікувальний масаж Одеса відгуки)
Лікувальний масаж Одеса відгуки
Валентина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувальний масаж Одеса відгуки


Добрий день. Підкажіть, мені потрібен лікувальний масаж в Одесі, кого порекомендуєте? Потрібні відгуки про фахівців, до кого звернутися і пройти масаж, а також мануальну терапію. Просто розслаблювальний масаж не цікавить, оскільки є біль у поперековому відділі. Буду вдячна рекомендаціям і відгукам, а не рекламі.
 
Митяй Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівці, які виконують лікувальний масаж і мануальну терапію, те й інше якісно, зустрічаються дуже рідко. Я був у такого фахівця в Києві, в Одесі поки що не знайшов.
 
DokMedok Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Як колишній медик можу сказати, в Одесі лікувальний масаж без мануальної терапії можна пройти в будь-якій лікарні або поліклініці, але це без мануальної терапії. Крім того, не впевнений у кваліфікації фахівця, який працює все життя за зарплату в 3 тисячі гривень у цих державних закладах. Найкращі фахівці, звісно ж, йдуть і починають свою приватну практику вдома, в орендованих салонах або орендують приміщення в приватних медичних клініках.

Щодо мануальників, які практикують ще й лікувальний масаж, то дійсно їх майже немає. Раніше Коробейников Юрій Зіновійович практикував масаж і мануальну терапію, але зараз у нього тільки 10 хвилин мануальної терапії без масажу. Бондарєв Ігор Іванович, коли не зайняті його студенти, відправляє до них на масаж, а потім береться за мануальну терапію. Але заковика в тому, що коли студентів немає, він теж робить тільки мануальну терапію без масажу, а коли студенти є, уявіть собі якість такого масажу, де на Вас вчаться. Унанов Тимур і їхній сімейний підряд, там приймає і він, і його мати, і навіть його дружина, теж просто мануальна терапія.

Зі знаменитих фахівців в Одесі можу порекомендувати тільки Забранського Владислава Володимировича, він виконує і лікувальний масаж, і мануальну терапію. Крім цього бере пацієнтів тільки зі знімками МРТ, і це дуже правильно, як до лікувального масажу, так і до мануальної терапії багато протипоказань, тому варто перед проведенням лікування провести повноцінне обстеження тих відділів хребта, які Вас турбують.
Я в Забранського пройшов пів року тому лікування. Теж довго шукав собі фахівця, який не просто "похрумтить" мною, а ще й розслабить м'язи. Результатом дуже задоволений і рекомендую у Вашому випадку звернутися саме до цього фахівця. Так би мовити, перевірено на собі.
 
Валентина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, розкажіть детальніше про Забранського Владислава Володимировича. Де приймає? Скільки часу триває сеанс? Лікує курсом чи один раз? Скільки коштує прийом? І прошу Вас залишити його контактний телефон. Почитала відгуки про нього в інтернеті, одні хороші, думаю до нього звернутися.
 
DokMedok Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав - молодий, але гарний масажист мануальник, років 30 йому, раніше працював у 10-ій лікарні, зараз приймає пацієнтів у себе вдома, вулиця Богдана Хмельницького, якщо не помиляюся, 49 будинок. Приймає за попереднім записом. Лікує курсом із 10-ти сеансів, з періодичністю через день. За часом сеанс триває приблизно 40-50 хвилин, з яких 20-25 хвилин масаж і 20-25 хвилин мануальна терапія. Пів року тому прийом коштував 250 гривень. Його контактні телефони: 7010704, 0677844314, 0509935792, 0634877825. Відповів усе, що знаю.
 
Валентина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую. Набрала перший раз Владислава. Сказав зробити МРТ поперекового відділу хребта і після цього його набрати. Наступного дня зробила МРТ, набрала вдруге, прочитала висновок МРТ. Сказав, що протипоказань за прочитаним мною висновком немає. Записав на післязавтра. Сказав узяти простирадло, рушник, знімок МРТ і висновок з МРТ. Якщо буду в нього лікуватися, після проходження лікування напишу відгук.
 
ІринаІзОдеси Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити відгук про Унанова. Була в Унанова Тимура Олександровича, колись давно лікувалася в його батька і була задоволена, але він ніякий. Просто бізнес на імені батька. Лікування нуль. Пройшла 3 сеанси і ніякого поліпшення взагалі. Не рекомендую. Теж шукаю хорошого фахівця.
 
Egor_bugor Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден з Вами, був років 5 тому у трійці Унанов-Коробейніков-Бондарєв, масажу там немає. Є слабка мануальна терапія і то по 10 хвилин максимум. А ось із Забранським Владиславом познайомився вже після них. Ще коли Владислав Володимирович працював у 10 лікарні на Малиновського, в неврологічному відділенні, пішов за направленням лікаря невролога. Теж лікував курсом, але прямо в лікарні, не вдома. Сильне загострення в попереку і на сідничному нерві прибрав за сеанси три максимум. Тепер раз на рік проходжу в нього для профілактики курс лікувального масажу і мануальної терапії. Теж рекомендую до нього звертатися.
 
Ali Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Був на "лікувальному масажі", який і масажем не назвеш, фахівця звати Віталій, приймає на житловому масиві Черемушки, вулиця Варненська. 2 хвилини зі мною поговорив, без жодних знімків і обстежень, поклав мене, 4 рази хруснув. Тепер у мене болить шия, яка раніше не боліла. Почитавши тут відгуки, зідзвонився із Забранським, він сказав мені пройти МРТ і потім до нього. МРТ зробив, завтра до Владислава на прийом. Тепер знаю по собі, без знімків на лікувальний масаж і мануальну терапію нормальний фахівець не візьме.
 
Ганні Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Колись був нормальний масажист Олег, на Сегедській приймав, теж лікувальний масаж і мануальна терапія у своєму приватному кабінеті. Але ось 3 роки тому він виїхав із країни. Після довгих пошуків фахівців, нам прямо в 10-ій лікарні порекомендували Забранського Владислава. Ось уже 2-ий рік проходимо з чоловіком у нього сеанси лікувального масажу. Теж задоволені ним як масажистом.
 
Валентина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую за відгуки. Пройшла курс лікування у Забранського Владислава, він справді дуже хороший масажист. Його лікувальний масаж і мануальна творять чудеса. Таке відчуття, що не тільки вилікувалася, але ще й стала на років 5 молодшою. Рухливість усього тіла просто чудова. Болі більше не мучать. Рада, що з Вашою допомогою знайшла його.

Проблему вирішено, тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікувальний масаж Одеса відгуки (Лікувальний масаж Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: