Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть психоаналітика в Одесі (Підкажіть психоаналітика в Одесі)
Підкажіть психоаналітика в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть психоаналітика в Одесі


Всіх вітаю! У нас сталася непередбачена складна ситуація. Потрібні рекомендації перевіреного психоаналітика, порекомендуйте будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво почути про такого фахівця, бо проходила курс у багатьох, але результату не було, а тільки погіршення.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво з'ясувати про досвідченого фахівця, який зараз з'явився у нас в Одесі. У випадку, якщо направите, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала таких фахівців - це Козлов Ян і Гончарова Тетяна. Чудові професіонали своєї справи, рекомендую їх відвідати, вони дійсно сприяють у вирішенні складнощів у житті.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов - чудовий фахівець, ставив правильні запитання, спрямовував мої думки в інший, нетиповий для мене бік, що дало змогу ширше поглянути на деякі речі. Ставився з розумінням і намагався показати участь, що важливо для пацієнта. Застосовую дані ним поради в критичних для себе ситуаціях і мені це допомагає.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна на першому ж сеансі зрозуміла мене правильно, вникла в суть проблеми, дала мені впевненість у нашій подальшій терапії. Кожен сеанс проходив у спілкуванні, а головне - розбір, розуміння і пояснення будь-яких нюансів проблемних моментів.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Позитивне враження від сеансів з Яном Леонідовичем, є з чим порівнювати. Уважний, кваліфікований психолог, не нагнітає обстановку, що все погано, а навпаки дуже позитивний, що в наш час велика рідкість.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - чудовий фахівець. Чуйна, доброзичлива, з почуттям гумору, дбайливе ставлення відчувається відразу. Вона викликає довіру, що мені допомогло говорити на різні, не найпростіші, теми без сорому. Дуже подобається, що розповідає докладно, що, як і чому відбувається і на рівні психіки, і на рівні фізіології. Робота з нею робить мене менш тривожною. Хочеться продовжувати, бо терапія з цим фахівцем ефективна і справді допомагає дивитися на себе і своє життя під іншим кутом!
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
За кілька сеансів Ян Леонідович змогла вказати основні пріоритети в житті, правильно направити, знайти шлях до себе, чоловіка, дітей!
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова М.О. допомогла розібратися в причині якихось переживань, моментів, і справді дала хороші, практичні рекомендації. У майбутньому, в міру потреби, буду звертатися ще, і дивлячись на те, як вона допомогла мені, я рекомендую звертатися всім, хто потребує допомоги психолога.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі сайту! Дуже зацікавили ці фахівці, можете залишити їхню контактну інформацію.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов працює в клініці "Лікаріум", зв'язатися з ним можете за особистим телефоном - 380 (93) 572 73 87 .
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть психоаналітика в Одесі (Підкажіть психоаналітика в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: