Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог на Таїрова Одеса (Косметолог на Таїрова Одеса)
Косметолог на Таїрова Одеса
tatyannaa Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог на Таїрова Одеса


Можете підказати косметолога на Таїрова, який не тільки проведе процедури і масаж, а й проконсультує?
 
kariNna Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендацією своєї подруги звернулася до Довгої Ольги В'ячеславівни, залишилася під величезним враженням. Отримала потрібні рекомендації, вже зробила карбоновий пілінг - ефект клас! Рекомендую!
 
GalinaNik Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
У Ольги В'ячеславівни проходила курс масажу для обличчя. Результатом більш ніж задоволена! Овал обличчя помітно підтягнувся, набагато покращився колір обличчя і зникли темні кола під очима. Раджу, хороший косметолог!
 
Lizzzka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Ольга повністю віддається роботі. Після кожної чистки обличчя просто виблискує. Результат не змушує на себе чекати. Свіжий, здоровий вигляд обличчя.  Через це відвідую тільки її.
 
Maryanna5 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Ольга допомогла повернути моїй шкірі здоровий сяючий вигляд, позбавила чорних крапок і прищів. Робили чистки, пілінги... Усе дуже акуратно, делікатно, роз'яснюючи кожен етап процедури. Підібрала для домашнього догляду косметику, яка у мене не викликає алергію. Дала багато рекомендацій щодо догляду за шкірою в домашніх умовах після проведених процедур.
 
Gloria09 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий косметолог, підібрала правильний догляд за шкірою, рекомендує тільки потрібні процедури. Головна проблема, яка турбує вже багато років, акне, почала минати, хоча до цього зверталася до інших косметологів - Світлани Пийвода, Наталії Зізе, Ірини Флейшер, толку не було взагалі, вдячна Ользі В'ячеславівні за красиву шкіру.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно переконалася в професіоналізмі косметолога Ольги Довгої. Звернулася до неї - хотілося навести марафет, поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Вона подивилася і сказала, що найкраще підійде чистка. Робила я її вперше, але мені сподобалося - не боляче і не страшно, просто водять по обличчю спеціальним приладом, особливої підготовки не знадобилася, а результат був помітний відразу після процедури. Шкіра стала більш рівною, гладенькою, як мені й хотілося.
 
Fanyaa Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила процедуру чищення обличчя, вперше я нічого не відчувала (на відміну від інших косметологів - Наталії Титової, Людмили Завадської, Оксани Сергєєвої), все пройшло безболісно, акуратно, ба більше, отримала певне задоволення від процедури і від самого відвідування. Шкіра одразу засяяла, стала гладкою і без почервоніння. Я так рада, що знайшла, нарешті, відмінного косметолога, тепер я її постійний пацієнт.
 
Луїза Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на шугарингу цукровою пудрою вже 3 рази, дуже уважна, ввічлива. Робить роботу якісно, я дуже задоволена, як Ольга проводить процедуру. Рекомендую.
 
Kristy12 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактні дані косметолога Ольги?
 
Gloria09 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44 - Ольга Вячеславовна.
 
TigerLily Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила чистку обличчя і доглядові процедури для обличчя. Ольга уважна, товариська, працює дуже акуратно, у неї ніжні руки. Однозначно тепер буду ходити тільки до Довгої Ольги!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог на Таїрова Одеса (Косметолог на Таїрова Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: