Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог ендокринолог Одеса відгуки (Гінеколог ендокринолог Одеса відгуки)
Гінеколог ендокринолог Одеса відгуки
Єлизавета Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог ендокринолог Одеса відгуки


Порадьте грамотного, хорошого гінеколога-ендокринолога. Дуже низький тиреотропний гормон, планую вагітність, боюся залікують зовсім. До кого мені краще звернутися?
 
EkaterinaFox Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Оглядаюся і лікуюся виключно у Лариси Євгенівни. Мій лікар у всіх відношеннях! Це було кохання з першого прийому. Такого дбайливого й акуратного ставлення до пацієнта я не зустрічала ніде і ніколи. Це перший лікар, який поставив правильний діагноз, вилікував і поліпшив. Від початку і до кінця. Результати чудові.
 
Іві Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Що сподобалося в Лихачовій Ларисі Євгенівні, так це її відкритість. Була у неї на прийомі і дуже залишилася задоволена отриманими результатами. При цьому лікарка докладно пояснювала, що для чого призначає і які результати я отримаю в підсумку.
 
Ізабо Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблема в тому, що протягом кількох років мені ніяк не могли визначити діагноз. Доводилося постійно міняти лікарів, була у Кожухар А.В., Журавльової В.А., Швець В.М., поки одного разу я не потрапила до Ольги Опанасівни Міщенко. Їй вдалося поставити попередній діагноз відразу ж на першому прийомі, відштовхуючись тільки від симптомів. Перераховувати симптоми я не хочу, але вони були досить специфічними, зі слів попередніх лікарів. Після здачі аналізів і підтвердження діагнозу, почалося інтенсивне лікування, яке в короткі терміни принесло результат. Насправді це було дивовижно для мене!  Відсутність симптомів і нові аналізи засвідчили, що лікування було підібране вірно і дієво!
 
MKulikova Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу всім порекомендувати цього прекрасного професіонала.  Лариса Євгенівна - чудовий фахівець. Ставить правильні діагнози і призначає ефективне, дієве лікування. Я рада, що потрапила саме в її турботливі руки, оскільки вона дійсно серйозно підійшла до мого лікування, була ввічлива і щиро хотіла мені допомогти.
 
Павла Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобалася Міщенко Ольга Опанасівна. Вона уважна, висококваліфікована і доброзичлива лікарка, у майбутньому тепер спостерігатимуся тільки в неї. Всю інформацію, лікар відповідаючи на запитання викладав зрозуміло. Враження від прийому позитивні.
 
Огнеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
До Лариси Євгенівни звернулася за рекомендацією і не помилилася у своєму рішенні вибрати саме її. Це не тільки чудовий фахівець і майстер своєї справи, а й прекрасна, чуйна людина. З перших хвилин спілкування привернула до себе, зняла напругу і вселила впевненість у мене. Після огляду, проконсультувала і зробила призначення. Результат - позитивний настрій і віра в лікарів-майстрів своєї справи.
 
Sunflower7 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися в якій клініці приймає лікарка Ліхачова і вартість прийому, контактний номер телефону?
 
Іві Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі, вартість прийому 500 грн. Контактний телефон - 0634975942.
 
Нісса Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете скинути номер телефону Ольги Опанасівни?
 
Ізабо Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
BratzzzDanelia Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Приємна, професійна і хороша лікарка. Вона переглянула і проаналізувала всю мою карту, дуже докладно, широко все розповіла і підказала, які треба здати аналізи. Я буду рекомендувати Ольгу Опанасівну!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог ендокринолог Одеса відгуки (Гінеколог ендокринолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: