Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса ціни (Нутриціолог Одеса ціни)
Нутриціолог Одеса ціни
Феня Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Одеса ціни


Здрастуйте, цікавить грамотний нутриціолог, який зможе правильно скласти дієту на основі натуральних продуктів за сильних фізичних навантажень.
 
GillJessica Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу рекомендувати Кузьмінову Катерину, дуже уважний і зацікавлений у позитивному результаті фахівець. Допомогла у вирішенні моїх проблем.
 
Кая Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений роботою з Катериною і вже бачу результат. Вона грамотний фахівець. Розклала всю інформацію в мене в голові по поличках, дала багато робочих рекомендацій, як впоратися з переїданням.
 
13Debra Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина грамотно підійшла до питання мого харчування. Розробила індивідуальний план для мене. Дуже задоволена, що зупинила вибір на цьому фахівці і вам рекомендую.
 
Гайша Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина допомогла мені взяти під контроль мій апетит. Зараз вага йде вниз, і я при цьому не голодую. Вона тактовно, уважно, професійно веде мене до моєї мети.
 
Gwen1991 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший фахівець. Допомогла відкоригувати правильне харчування. Дала корисні поради, порекомендувала вітаміни, запропонувала ввести нові продукти харчування, про які я не знала. Рекомендую!
 
Гіла Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Катерини Валеріївни з проблемою харчування. Через своє захворювання не могла правильно скорегувати своє харчування. Вона допомогла мені визначитися з меню, підказала нові рецепти. Тепер я знаю, які продукти можна поєднувати, які потрібно виключити зі свого раціону. Дуже приємна і доброзичлива людина.  Настійно раджу!
 
WendyН Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
До Катерини я звернулася близько двох місяців тому і можу з упевненістю сказати, що це фахівець вищого класу. Рідко зустрінеш не просто хорошого дієтолога, а дієтолога, який володіє величезним арсеналом рецептів на всі випадки життя, індивідуальним підходом, глибокими знаннями нутриціології.
 
бренда Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
За місяць роботи з Катериною я скинула 7 кг при різноманітному і смачному харчуванні. Отримала потужну психологічну підтримку, яка допомогла мені не зійти з дистанції. Цей фахівець знає толк у своїй справі.
 
Batty Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Стільки років я не могла привести себе до ладу і вже майже не вірила, що це взагалі реально. І ось під керівництвом Катерини 6 кг пішло менше, ніж за місяць. Раджу, вона вам точно допоможе!
 
Anastasia_15 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, розкажіть як записатися до Катерини Кузьмінової?
 
WendyН Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете за телефоном - 0931536900, також Катерина Валеріївна консультує онлайн.
 
Iris Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівця рекомендую! За 2 місяці регулярної та покрокової роботи мінус 14 кг.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса ціни (Нутриціолог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: