Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого психоаналітика в Одесі (Підкажіть хорошого психоаналітика в Одесі)
Підкажіть хорошого психоаналітика в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого психоаналітика в Одесі


Здраствуйте! виникла непередбачувана життєва ситуація. Потрібна порада кваліфікованого психоаналітика, порекомендуйте будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво розвідати про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату був нульовий.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавенько з'ясувати про професійного фахівця, який зараз з'явився у нас в Одесі. Може, якщо порекомендуєте, обов'язково запишуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала таких супер професіоналів - це Козлов Ян і Тетяна Гончарова. Чудові професіонали своєї справи, раджу до них звернутися, вони справді сприяють у вирішенні найважчих ситуацій у житті.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також хочу відзначити професіоналізм і сумлінність Яна Леонідовича. Він завжди приходив на сеанси добре підготовленим, пропонував цілісні рішення та приділяв максимальну увагу деталям. Завдяки його керівництву та підтримці, я зміг впоратися з труднощами та досягти позитивних змін у своєму житті.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Тетяні Сергіївні за допомогу! Вона змусила мене задуматися і подивитися з іншого боку на мою проблему! З нею дуже приємно працювати!
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я без вагань рекомендую Козлова Я.Л. усім, хто шукає ефективні методи лікування та бажає глибокого дослідження свого внутрішнього світу. Його професіоналізм, емпатія та навички гіпнозу роблять його чудовим фахівцем, який допоможе вам досягти бажаних результатів у психологічному благополуччі.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і досвідчений фахівець, допомогла розв'язати проблему у взаєминах з людиною і подивитися на них по новому, попутно давши пораду в подальших діях у спілкуванні. Дуже рекомендую Гончарову Т.С.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б відзначити, це професіоналізм психолога Козлова. Він володіє великими знаннями і досвідом в області гіпнозу, і здатний застосовувати його для досягнення позитивних результатів. Він володіє глибоким розумінням механізмів людської свідомості та поведінки, що дає йому змогу ефективно працювати з різними проблемами і викликами, з якими я стикався.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна допомогла подивитися на ситуацію з іншого боку, вийти із замкненого кола, в якому я перебувала практично рік. Поради подруг, колег - це одне, а консультація фахівця, сторонньої людини - зовсім інше. Об'єктивний погляд на проблему, заснований на досвіді. Повноцінна консультація і моральне задоволення від спілкування.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Товариші! Дайте контакти цих фахівців.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, його контактний номер телефону - 093 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого психоаналітика в Одесі (Підкажіть хорошого психоаналітика в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: