Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Вправити грижу Одеса (Вправити грижу Одеса)
Вправити грижу Одеса
Андрюха Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Вправити грижу Одеса


Були болі в спині, направили на МРТ, там показало, що в мене міжхребцева грижа в поперековому відділі (узагалі-то їх кілька, але, як мені пояснили, то здебільшого турбує мене одна).
одна)... Мене прокапали крапельницями, прокололи уколами, а результату майже немає.
Знайома порадила піти, вправити грижу до якогось фахівця, ось і дилема, фахівця поки не знайшов. Підкажіть, будь ласка, хорошого масажиста або мануального терапевта,
який може вправити грижу в Одесі.
 
Svetik Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль, Ви трохи недорозумієте процес. Грижу вставити не можна чисто технічно. Вставити і вправити, суто теоретично, можна тільки хребці, тому що через спину ми можемо впливати тільки на хребці, але не на диски, де і формуються грижі. Грижі міжхребцевих дисків або грижі Шморля не вправляються, як і диски.
Лікування гриж міжхребцевих дисків можна розділити на кілька етапів:
1) Медикаментозне лікування у невролога.
2) Курс масажу і мануальної терапії.
3) ЛФК або гімнастика.
4) Йога або пілатес для підтримки нормальної рухливості.

Отже, перший етап Ви пройшли, Вам залишилося знайти мануальника, але фахівець Вам нічого не вправить, а тільки зніме набряклість і відновить рухливість хребта, що, звісно ж, полегшить, або взагалі прибере болі!
 
Андрюха Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за настільки докладне пояснення, почитаю інформацію ще, я, мабуть, неправильно зрозумів той процес, який відбувається з міжхребцевими дисками. Про те, що вправити грижу хребта неможливо, вже зрозумів.
 
Masha Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зіткнулася з тією ж проблемою. Три грижі в поперековому відділі хребта. Пройшла медикаментозне лікування, але результат я не відчула. Потім мені також порекомендували звернутися до костоправа або мануального терапевта, щоб той вправив грижу. Але порившись в інтернеті, я зрозуміла, що нічого вставити не вийде, тільки розслабити м'язи, які болять, зняти набряклість і відновити рухливість у проблемній ділянці.
Подруга, у якої теж є грижі, порекомендувала мені звернутися до хорошого фахівця. Років зо два тому вона потрапила до нього з сильними нападами болю в попереку, навіть ходити не могла, але після курсу лікування її більше не турбували болі. Тепер вона займається йогою і раз на рік проходить курс масажу.
Щоб довго не розписувати, я пройшла курс масажу і мануальної терапії, больових нападів поки не спостерігаю. Також стала займатися йогою, поки задоволена.
Якщо захочете, то залишу Вам номер телефону фахівця залишу, захочете, звернися.
 
Андрюха Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно залишайте. Тільки поясніть, курсом Вас лікували, це як? Не одноразово? Скільки сеансів у курсі? Скільки часу займає сеанс і що робить цей мануальник? Яка ціна сенсу або курсу лікування? Хто цей фахівець? Самоучка чи медичний співробітник? Де приймає?
 
Masha Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Звуть фахівця Владислав Володимирович, приймає він у себе вдома за адресою вулиця Богдана Хмельницького, здається 49. Взагалі він медик, якщо я не помиляюся, то він працював в 11 лікарні на Малиновського. Лікує курсом із 10 сенсів. Один сеанс включає в себе масаж і мануальну терапію (хрумтить хребтом). За часом, один сеанс займає хвилин 40-50, хвилин 20-25 масаж і хвилин 20-25 мануальна терапія. Ціна одного сеансу була 150 гривень.
Його номери телефонів: 048-7010704, 067-7844314, 063-4877825, 050-9935792.
Начебто відповіла на всі Ваші запитання.
 
Андрюха Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, велике спасибі.
Почитав про нього відгуки в інтернеті, люди його добре рекомендують. Точно до нього звернуся.
 
Galina Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Працювала з Владиславом у 10-ій лікарні. Він справді хороший фахівець. Я сама довго страждала від болю в спині. Поміняла безліч фахівців і мануальних терапевтів, і масажистів, поки у себе ж у лікарні не почула, як рекомендують Владислава. Пішла до нього. Мені сподобалося, що він комплексно підходить до лікування і справді розуміє причинно-наслідковий зв'язок болю, а найголовніше швидко і надовго прибирає больові відчуття. Раз на рік проходжу в нього курс із 10 сеансів, болі не турбують. Знаю, що навіть лежачих хворих ставив на ноги. Років зо два тому він пішов із лікарні, почав приймати в себе вдома.
Його лікуванням задоволена і рекомендую звертатися.
 
Natalia Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Десь рік, коли чоловіка скрутило, він у мене будівельник, мені порекомендували родичі повести чоловіка до Владислава Володимировича. Чоловік навіть не міг ходити, майже несла його на собі. Владислав помасажував і похрустів їм усім. Я була в шоці, але ще більше мене вразило, що чоловік майже одразу зміг нормально ходити! Владислав сказав, що в нього хороша реакція організму і чоловік ще до нього, через день, ходив. Тепер раз на день чоловік робить зарядку, яку йому сказав робити Владислав Володимирович, проблем із хребтом більше немає. Дуже вдячні Владиславу і я, і мій чоловік. Теж рекомендую.
 
Lidia Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Почитала тему, теж піду до Владислава на прийом. Дякую за рекомендації
 
Андрюха Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за рекомендації! Довго не відповідав, оскільки до Владислава Володимировича важко потрапити. Запис на кілька днів наперед, приймає по 12 осіб на день, з 9.00 до 21.00. Після першого сеансу, як і говорив Владислав, трохи мучила крепатура, але після наступних тільки полегшення. Біль у спині майже не турбує, зараз 4 сеанс. Виконую зарядку, яку сказав робити Владислав. Ще лікуюся, але вже задоволений результатом.

Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Вправити грижу Одеса (Вправити грижу Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: