Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Відгуки неврологи Одеси (Відгуки неврологи Одеси)
Відгуки неврологи Одеси
МарьяКо Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки неврологи Одеси
 


Вітаю всіх! Планую відвідати невролога і хочу дізнатися, у кого був позитивний досвід звернення. Можете підказати, до якого лікаря варто звернутися?
 
Дорофея Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошук тямущого невролога нагадав мені про те, що вибір лікаря - це не просто процес, а справжнє мистецтво. Здається, що моя удача ще не знайшла мене, але я не втрачаю надії знайти лікаря, який стане справжнім партнером у турботі про моє здоров'я.
 
Дегтярьова Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Провела місяць у пошуках невролога, який справді б розумів мої проблеми. На жаль, натрапила тільки на поверхневі консультації. Хочеться знайти лікаря, який би був справжнім професіоналом у своїй галузі.
 
BeckyJ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в пошуку невролога, який міг би допомогти з довгостроковими проблемами спини. Після безлічі невдалих спроб нарешті потрапила на прийом до Патрашки Катерини Вікторівни. Її професіоналізм і турбота про пацієнтів заслуговують найвищих похвал.
 
Барбара789 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже довго страждала від болю в спині й неодноразово зверталася до різних фахівців. Але тільки лікар Патрашка Катерина Вікторівна змогла точно визначити причину і запропонувати лікування, яке дало реальні результати.
 
Надія82 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої проблеми з головним болем давно заважали мені жити повноцінним життям. Спроби знайти фахівця були невдалими, поки не потрапив на прийом до лікаря Калюжної Тетяни Євгенівни. Її діагностика і призначене лікування принесли неймовірний результат.
 
galla44 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Після безлічі невдалих спроб знайти невролога, який би зміг допомогти мені, нарешті, знайшов лікаря Калюжну Тетяну Євгенівну. Її вміння правильно поставити діагноз і призначити ефективне лікування викликає тільки довіру.
 
Валентина45 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
З великою повагою ставлюся до лікаря Патрашки Катерини Вікторівни. Її глибокі знання і досвід дали їй змогу точно визначити причину моїх проблем зі спиною і головними болями. Рекомендую всім!
 
Гуляша Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Після безлічі невдалих спроб знайти фахівця з епілепсії, я нарешті знайшов лікаря Калюжну Тетяну Євгенівну. Її професійне лікування принесло мені полегшення.
 
Зіновія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Де я можу знайти інформацію про способи зв'язку з цими фахівцями?
 
Гуляша Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяну Євгенівну можете знайти в клініці Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
BeckyJ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна приймає в першій поліклініці на Болгарській, зв'язатися можете за телефоном - 0934815955.
 
Оліса Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Сердечне спасибі всім учасникам форуму за їхні безцінні поради! Ваші досвід і знання допомогли мені розібратися зі складною ситуацією і зробити правильне рішення. Це чудово, як ми можемо підтримувати один одного і ділитися корисною інформацією.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Відгуки неврологи Одеси (Відгуки неврологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: