Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса відгуки (Сімейний лікар Одеса відгуки)
Сімейний лікар Одеса відгуки
люсія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейний лікар Одеса відгуки


Здрастуйте, форумчани! Мені хочеться почути від Вас рекомендації до грамотних сімейних лікарів. Дуже потрібно, чекаю Ваших рекомендації.
 
Снігуронька Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Найнадійніший сімейний терапевт у нашому місті - це Левіна Людмила Миколаївна! Поставила одразу мені діагноз - менінгіт, коли звичайні терапевти поліклініки лікували від застуди! Завдяки її лікуванню обійшлося без ускладнень!
 
Сафія Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Наш улюблений сімейний лікар! Я раніше взагалі не вірила в сімейних терапевтів, завжди вважала, що це такі лікарі, які про все і ні про що. Як правило, всі їхні рекомендації здатна людина сама собі призначити. Але після знайомства з Людмилою Миколаївною все змінилося! Це лікар із великої літери! Поставить вас на ноги за пару днів із застудою. Мене вберегла від запалення легенів, ходимо всією сім'єю, дуже вона нам подобається!
 
Мекаела Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Людмилі Левіній, фахівець вона, як виявилося, чудовий, призначила лікування, за 5 днів я вже повністю здорова була, хоча зазвичай тижнів зо два не відпускає. Рекомендую. не пошкодуєте!
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар. Уважний, завжди порадить потрібні ліки і препарати, які допомагають, тому що правильно поставлений діагноз. Рекомендую, лікар просто чудовий!
 
Мімоса Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна прекрасний фахівець, який дійсно ставить своїм завданням вилікувати пацієнта! Вдячна їй за професіоналізм, доброзичливий підхід і уважність! Лікуємося у неї всією сім'єю.
 
неля Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна дуже чуйна і добра людина! З яким би захворюванням до неї не звернувся, завжди уважно вислухає, призначить лікування, підбере ліки... Вона наш сімейний лікар, уся сім'я в неї проходить лікування. Ми дуже раді, що знайшли такого кваліфікованого фахівця!
 
Офелія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся, цілком і повністю до попередніх відгуків. Була невимовно здивована професійному ставленню Людмили Миколаївни до моєї мами і захоплена її людськими якостями.
 
Мері Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди сприймала похід до лікаря як стрес, але, потрапивши до сімейного лікаря Левіної Л.М., я зустріла доброго, чуйного, а головне - грамотного фахівця, чудового лікаря, який любить свою роботу і володіє великими знаннями в галузі терапії.
 
Симонна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар дуже хороший, чуйний, завжди допоможе, призначить лікування, дуже уважна, таких побільше лікарів, менше б усі хворіли.
 
Уся Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочеться потрапити до цього лікаря, розкажіть як?
 
Мімоса Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна веде прийом у клініці Лікаріум на Французькому бульварі 60. На прийом потрібно обов'язково записатися - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
стева Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка, прекрасний фахівець. У біді не залишить, уважна, хороша людина. Завжди можна розраховувати на допомогу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса відгуки (Сімейний лікар Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: