Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Подолян Олександр Одеса відгуки (Подолян Олександр Одеса відгуки)
Подолян Олександр Одеса відгуки
Мстислава Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Одеса відгуки


Милі пані, хто народжував у Подоляна А.І, проконсультуйте, як пройшли пологи, чи варто з ним домовлятися? Залишилися ви задоволені? Підете до нього ще народжувати?
 
8Ulyana Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Перші пологи пройшли дуже важко, за те другого завдяки Олександру Іллічу народила без єдиного розриву. Якщо буду народжувати третього, то тільки до нього. Лікар за покликанням!
 
Афанасія1956 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар! Народжувала в нього за порадою 3-ох подруг і залишилася абсолютно задоволена. Пологи пройшли добре і швидко, лікар був присутній весь час, після пологів - максимум уваги. Усім раджу!
 
Володимира Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька днів тому народила другу доньку в Олександра Ілліча! Ще раз переконалася в його професіоналізмі! Все чітко і ясно на пологах пояснював, головне його слухати!!!
 
Kazakova Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
У січні цього року народжувала в Олександра Ілліча. Пологи були другі. Як народжувала першого навіть згадувати не хочу. А ось другі пологи пройшли дуже швидко і легко завдяки професіоналізму лікаря. Враження тільки позитивні.
 
Євпраксія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Народила 16.07.19 у Подоляна в обсервації. Задоволена шалено!!! Лікар супер!!! Пологи пройшли настільки швидко, майже безболісно, хоча були передчасні 36 тижнів. Рекомендую!
 
Груша Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч - дуже уважний лікар. Враження найпозитивніші. Відмінний фахівець і чудова людина. Народжувати з ним було зовсім не страшно.
 
Ада Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала свою донечку в Подоляна Олександра Ілліча, лікар суперський - добрий, уважний і дуже хороший фахівець! Мої сестрички теж у нього народжували і всі дуже задоволені!
 
Барбара789 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми теж у 2017 народжували в другому пологовому будинку, у Олександра Ілліча, залишилися дуже задоволені, у лікаря золоті руки. Раджу всім, хто ще не визначився йти до Олександра Ілліча!
 
Ветта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте контактний телефон акушера Подоляна?
 
Афанасія1956 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже даю - 0667225294, 0960390029.
 
torri Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч найкращий лікар, таких думаю більше немає. Двоє моїх доньок завдяки йому радують усю родину!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Подолян Олександр Одеса відгуки (Подолян Олександр Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: