Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Катерина Валеріївна Кузьмінова Одеса відгуки (Катерина Валеріївна Кузьмінова Одеса відгуки)
Катерина Валеріївна Кузьмінова Одеса відгуки
Евіта Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна Кузьмінова Одеса відгуки


Я на нервовому ґрунті почала сильно набирати у вазі, зверталася не до одного дієтолога. Після лікування у них скидала кілька кілограмів, але набирала ще більше. Знайома радить звернутися до Кузьмінової Катерини, каже вона може допомогти. Скажіть хтось худнув із Катериною Валеріївною і які результати.
 
люсія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я багато років шукала різні способи схуднення і все марно, тільки вага додавалася. Мені порекомендували Кузьмінову Катерину, звісно, прийом коштує дорогувато порівняно з іншими лікарями, але воно того варте. Дуже приємна, грамотна молода лікарка. З її допомогою я за 2 місяці змогла схуднути на 7 кг, при цьому не голодуючи зовсім, у мене з'явилися сили, енергія і стала більше часу приділяти фізичним навантаженням, найголовніше, що я роблю це із задоволенням і, звісно, під контролем Катерини Валеріївни.
 
Іруся10 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з метою зниження ваги до Катерини Валеріївни. Харчування підібране було спеціально під мене, різноманітне і відчуття голоду не було. Скинула більше ваги, ніж планувалося.  Грамотний лікар, який усе детально пояснює.
 
Люда1980 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Катерини Кузьмінової. За 3 місяці є результат, -10 кг, показники холестерину, лептину, інсуліну приходять у норму. З нормалізацією харчування, прийомом препаратів, рекомендованих лікарем, стан здоров'я покращився, знижується вага, з'явився стимул і далі дотримуватися того курсу, якого дотримуюся.
 
Ка20 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Кузьмінова - дуже грамотний фахівець, відправила на аналізи й обстеження. Результати здивували. Тепер працюємо з поповненням дефіцитів, коригуємо харчування і лікуємо ШКТ. Стан покращився через місяць лікування.
 
Маїна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Катерини Валеріївни зі скаргами на зайві кілограми. Два місяці лікування та корекція харчування, і я - інша людина! Прекрасний настрій і мінус 13 кг.
 
Вишенька Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Катерини Кузьмінової, щоб знизити вагу. У підсумку за 2 тижні вдалося скинути 2 кг! І для цього мені не довелося їсти одну гречку і варену курку. Також Катерина Валеріївна за аналізами виявила багато дефіцитів, чого не могли зробити інші лікарі, у яких я спостерігалася.
 
Таяна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Випробувавши купу дієт і втративши надію на зниження ваги, я звернулася до Кузьмінової Катерини! Після першої консультації я зрозуміла, що з такою лікаркою у мене все вийде і не помилилася. Під чуйним керівництвом Катерини Валеріївни я легко втратила 13 кг за 3 місяці! Такого результату я не могла досягти протягом останніх 5-ти років.
 
МонаЛіза Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна склала мені персональну програму для зниження ваги. За результатами моїх аналізів підібрала необхідний саме мені комплекс вітамінів і мінералів. Я дуже задоволена результатом і якістю виконаної роботи.
 
Милица Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Кузьмінова прекрасно знає і любить свою справу, призначає спектр аналізів і діагностику, аналізує всі проблеми в організмі, знаходить головну причину набору ваги і призначає правильне лікування і харчування, яке призводить до приголомшливого результату.
 
юджі Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка схудла з нею на 10 кг, дуже уважна, робота була поступова, але я задоволена на 100%. Копає глибоко і допомагає розібратися у своєму здоров'ї та вчить правильно харчуватися!
 
Денна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, підкажіть як можна зв'язатися з Катериною Валеріївною?
 
Ка20 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і домовляйтеся - 0931536900

Бажаю удачі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Катерина Валеріївна Кузьмінова Одеса відгуки (Катерина Валеріївна Кузьмінова Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: