Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапевти Одеси відгуки (Гіпнотерапевти Одеси відгуки)
Гіпнотерапевти Одеси відгуки
Mariana1989 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапевти Одеси відгуки
 


Добрий вечір! Можливо, хтось із вас мав досвід лікування за допомогою гіпнотерапії? Я цікавлюся цим методом для вирішення деяких особистих питань і хотів би почути рекомендації про хорошого гіпнотерапевта. Якщо у вас є позитивні результати, поділіться, будь ласка!
 
20Маріка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Після багатьох років боротьби з безсонням я вирішила спробувати гіпнотерапію і звернулася до Козлова Яна Леонідовича. Його спокійний голос і техніки глибокої релаксації допомогли мені нарешті нормалізувати свій сон. Тепер я прокидаюся відпочившим і повним сил. Рекомендую!
 
55Jocelyn Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапевт Козлов - це знахідка для тих, хто хоче змінити свої негативні патерни мислення. Завдяки його технікам глибинної релаксації, я зміг переглянути свої переконання і почати жити більш повним і щасливим життям.
 
Jodie Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
За роки боротьби з тривожністю і панічними атаками, я перепробував безліч методів. Гіпнотерапія у доктора Козлова дала результати, про які я навіть не міг мріяти. Тепер я відчуваю себе сильним і контролюю свої емоції.
 
GillJessica Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно страждала від низької самооцінки. Завдяки Козлову, я почала бачити свою цінність і якості. Його вміння працювати з підсвідомістю дійсно вражає. Рекомендую всім, хто хоче змінити своє життя на краще.
 
13Debra Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапія у Козлова Яна Леонідовича - це справжнє відкриття. Він не тільки допоміг мені впоратися з постійним стресом на роботі, а й навчив технікам релаксації.
 
Gwen1991 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Не могла впоратися з соціальною фобією довгий час. Сесії гіпнотерапії з доктором Козловим допомогли мені поступово виходити із зони комфорту і розкривати свій потенціал. Рекомендую його всім, хто хоче змінити своє життя.
 
WendyН Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна доктору Козлову за його унікальний підхід до гіпнотерапії. Він допоміг мені звільнитися від страхів і негативних переконань, які довгий час мене тримали. Результати дійсно вражають! Рекомендую кожному.
 
Batty Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивовижний гіпнотерапевт! Сеанси з Козловим принесли мені неймовірні результати. Я перестала боротися з давніми страхами і тривожними думками. Рекомендую всім!
 
Anastasia_15 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки гіпнотерапії у Козлова я нарешті позбувся харчової залежності. Я був скептично налаштований, але результати говорять самі за себе.
 
Iris Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться потрапити на прийом до Козлова Я.Л., розкажіть як це можна зробити?
 
WendyН Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, його контактний номер телефону - 093 572 73 87.
 
EthanNo Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довгий час мучилася через тривожні стани та безсоння. Сеанси з Козловим просто змінили моє життя. Тепер я сплю спокійно і радію кожному дню.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапевти Одеси відгуки (Гіпнотерапевти Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: