Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса (ЛОР Одеса)
ЛОР Одеса
Зіда Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Одеса


Підкажіть хорошого ЛОР-лікаря, куди можна звернутися й отримати професійне обслуговування.
 
Арсенія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у Тамари Гурської, були пробки. Чудовий лікар, не женеться за рублем, а лікує і допомагає людям. Найкращий лікар із ЛОР-лікарів. Дуже рекомендую!
 
Еміле Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Тамара Гурська! Часто хворію на ангіну, думала видаляти гланди. Вислухала уважно, докладно все роз'яснила. Сказала, що у мене хронічний тонзиліт і хронічний фарингіт. Видаленням проблема може не вирішитися, порадила спробувати лікувати. Призначила також фізіопроцедури та медикаментозне лікування. Раджу, грамотний фахівець!
 
Ребекка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли потрапляєш до такого лікаря - одразу розумієш, що потрапила до грамотного фахівця! Досвідчена, уважна. Обстежила, точно поставила діагноз, дала рекомендації. Дуже рекомендую Гурську Т.В.
 
Феня Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у ЛОР-лікаря Гурської Тамари. Залишилися тільки позитивні емоції. Ось такими мають бути справжні лікарі. Ввічлива, уважна, а головне, грамотна!
 
дила Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна - прекрасний фахівець. До візиту до неї на прийом безуспішно консультувалася із Запорожченком.  Вдячна лікарці Гурській за кваліфіковану допомогу і рекомендую її.
 
Бекка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Як для мене - це найкращий ЛОР в Одесі! 2 місяці маялася по лікарях Титаренко, Жиленко, Любчак, поки не порадили звернутися до лікаря Гурської! Тільки Тамару Валеріївну можу радити!
 
Маріне Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий ЛОР - Гурська Тамара Валеріївна! Завжди рятує від усіх лор-хвороб! Прописує дуже дієві ліки. Завжди все чітко і по справі говорить. Допомогла вилікувати сильну ангіну - дуже швидко. Не раз до неї зверталася, завжди добре приймала!
 
Коллі Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - вилікував мій гайморит без проколів і дорогих ліків. Знає свою справу! Дає хороші рекомендації.
 
Гафі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть дані цього ЛОРа?
 
Бекка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара - клініка Лікаріум, телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена відвідуванням. Лікарі грамотні!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса (ЛОР Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: