Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Знайти психолога Одеса (Знайти психолога Одеса)
Знайти психолога Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти психолога Одеса


Доброго часу доби всім! У моєї доньки сталася непередбачувана життєва ситуація. Потрібна порада досвідченого психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також заманливо дізнатися про такого фахівця, тому-що проходила курс у багатьох, але результату був нульовий.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово прочитати про професійного фахівця, який тепер з'явився у нас в Одесі. Може, якщо направите, обов'язково проконсультуюся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вишукала таких професіоналів - це Гончарова Т.С. і Козлов Ян. Чудові професіонали своєї справи, рекомендую їх відвідати, вони справді сприяють у вирішенні складнощів у житті.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Від самого початку нашої співпраці я відчув глибоку довіру і комфорт з Яном Леонідовичем. Його спокійний і впевнений підхід створив атмосферу безпеки і підтримки, яка дала мені змогу повністю розслабитися і відкритися для процесу гіпнотерапії.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - Чудовий професіонал своєї справи! Дуже чуйна і тактовна, але в той же час пряма і справедлива жінка! Допомогла зібрати свої думки в порядок!
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли самій наважитися складно, а проблема потребує негайного розв'язання, вирішила звернутися по допомогу до психолога і анітрохи про це не шкодую! Доля звела мене з Тетяною Гончаровою, майстром своєї справи. За одну консультацію вона дуже допомогла мені, прості істини, без зайвого. Коротко і ясно, "відкрила очі".
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович володіє різними методами гіпнозу і психотерапії, і кожен з них був ретельно застосований відповідно до моїх індивідуальних потреб і цілей. Він демонстрував високий ступінь емпатії та розуміння, проникаючи в суть моїх емоцій і думок, що допомагало йому запропонувати точні та цілеспрямовані сеанси гіпнотерапії.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже конструктивний діалог! Залізні аргументи! Безумовно, фахівець у своїй сфері! Тетяна Сергіївна "відкрила мені очі" і допомогла подивитися на ситуацію з абсолютно іншого погляду, за що їй величезне спасибі і найкращі рекомендації!
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід роботи з Яном Леонідовичем відкрив для мене нові горизонти самопізнання та самозцілення. Через процеси глибокої релаксації та гіпнотичних станів, я був здатний звернутися до коріння своїх проблем і негативних переконань, що дало мені змогу їх усвідомити та подолати. У результаті, я відчув звільнення від тягаря минулого і придбав нові ресурси для досягнення особистісного зростання і благополуччя.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу потрапити до цих психологів, можете написати їхні дані.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Знайти психолога Одеса (Знайти психолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: