Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Торговій Одеса (Флебологи на Торговій Одеса)
Флебологи на Торговій Одеса
Zafa Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи на Торговій Одеса


Хочу пройти обстеження вен на ногах, а то щось не подобається мені їхня регулярна втома. Боюся, варикоз підкрався непомітно. Порадьте грамотного флеболога.
 
Звєрєва Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала флеболога Залевського Дмитра, зробила склеротерапію. Усім задоволена, лікар уважний і педантичний, сумлінно і якісно виконав роботу. Рекомендую.
 
Chloe Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла з проблемою варикозного розширення вен на нозі до Дмитра Михайловича. Лікар дуже приємний, уважний, оглянув мене, все детально розповів. Призначив лікування, розповів усі етапи. Я дуже задоволена! Буду тепер спостерігатися тільки в нього!
 
Gala37 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Чайку Михайла Олександровича! Дуже уважний, добрий і грамотний лікар. Вислухав усі скарги, провів ретельний огляд, правильно поставив діагноз, призначив ефективне лікування. Дуже рекомендую його як судинного хірурга і флеболога.
 
Вешняков Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
До Михайла Олександровича потрапила з варикозом за рекомендацією своєї подруги, яка постійно спостерігається у цього, за її словами, просто чудового лікаря. Тепер і я тільки до нього. Давно не зустрічала таких уважних і спокійних лікарів.
 
Гущина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний і уважний лікар! І дуже позитивний! Усім своїм знайомим уже давно рекомендую звернутися з проблемою до Залевського Д.М.!
 
Яніна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Видаляла судинні зірочки на ногах у флеболога Чайки. Практично всі пішли з першого разу. Я дуже задоволена результатом.
 
Етель Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила операцію на обох ногах у Дмитра Залевського. Чудовий фахівець, який знає свою справу, дуже уважний, результат чудовий.
 
Волошина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в захваті від доктора Чайки, від прийому, від лазерної операції! Я влітку носила шорти, 7 років я не могла собі це дозволити! Шалено вдячна долі, що зустріла Михайла Олександровича у своєму житті, він переміг мій варикоз!
 
АннаБерезина Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Постійно позитивний настрій протягом усього лікування. Не хороший лікар, а найкращий!
 
Basov Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорогі форумчани! як можна потрапити до цих лікарів на прийом і де вони приймають.
 
Волошина Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - Чайка Михайло Олександрович веде прийом у лікарні №10, телефони для запису - 0976447223.
 
Етель Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам інформацію - Залевський Дмитро лікує у відділенні медінституту на Пастера 9, контактний телефон 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Торговій Одеса (Флебологи на Торговій Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: