Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте хорошого психоаналітика в Одесі (Порекомендуйте хорошого психоаналітика в Одесі)
Порекомендуйте хорошого психоаналітика в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте хорошого психоаналітика в Одесі


У сім'ї сина трапилася непередбачувана складна ситуація. Потрібна терапія грамотного психоаналітика, порекомендуйте будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже заманливо дізнатися про такого фахівця, тому-що проходила курс у багатьох, але результату не змогла домогтися.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово прочитати про мозковитого фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. За умови, якщо порадите, обов'язково проконсультуюсь.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я виявила таких професіоналів - це Тетяна Гончарова та Ян Козлов. Відмінні професіонали своєї справи, рекомендую до них звернутися, вони справді допомагають у вирішенні важких ситуацій.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендацією своєї подруги я звернулася до Тетяни Сергіївни Гончарової. Мені було складно зробити цей крок. Але з перших хвилин спілкування я зрозуміла - фахівець своєї справи. Я змогла розповісти легко їй свою проблему і отримала дуже конкретні рекомендації, які одразу почала застосовувати і продовжую застосовувати у своєму житті. Я стала спокійнішою, тому що подивилася на свою ситуацію з іншого боку.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки позитивні враження після першої консультації з Яном Леонідовичем. На певні моменти я вже вчуся дивитися під іншим кутом, але звісно потрібно більше часу для будь-яких видимих результатів. Сподобалося, що з ним було дуже легко у спілкуванні, не було напруги, час пролетів дуже швидко.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося спілкування з Тетяною Сергіївною, всі мої запити дуже докладно розбирають, видно, що вона виконує свою роботу з повною віддачею, і зацікавлена в тому, щоб допомогти і досконально опрацювати проблему, з якою я звернулася.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Яна Козлова з проблемою у стосунках, які мене вимотували. Не хотілося ні їсти, ні спати, ні жити. Я сходила ще тільки 4 рази, але вже точно відчуваю полегшення і здатність спокійно думати про те, що відбувається. Я точно продовжу ходити до Яна Леонідовича, бо зрозуміла, що те, що відбувається зараз у стосунках, лише верхівка айсберга і дуже хочу змін у своєму житті.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова викликає прихильність до себе і обстановка теж хороша. З першого сеансу допомагає і відчуваєш результат.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася кілька разів до Яна Леонідовича, бо щось виходило, щось ні, і я знову потребувала підтримки. У підсумку за допомогою практик, підібраних індивідуально, я отримала бажаний результат. Я дуже задоволена.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Можете залишити контактні дані цих психологів.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці "Лікаріум", зв'язатися з нею можете за особистим телефоном - 380 (93) 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте хорошого психоаналітика в Одесі (Порекомендуйте хорошого психоаналітика в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: